Taxi transfery Dubrovnik

Taxi transfery Letisko Dubrovnik

Taxi transfery letisko Dubrovnik

Hľadáte transfery automobilom z letiska alebo na Letisko Dubrovnik?

Špecializovaný sme na ponuku rýchlych transférov na Letisko Dubrovnik. Vyhnite sa zápche, prepustite nám organizáciu Vášho transféra z letiska alebo na Letisko Dubrovnik.

Dubrovnik je jedna od najvýznamejších turistických destinácií v Chorvátsku. Pre svoje významné a kultúrne bohatstvo sa nazýva aj perlou jadranu. V Meste sú najznámejšie najmä majestátne mestské hradby, zachovalé kostoly, kláštory a paláce.

Najjednoduchší spôsob prísť do Dubrovnika je Lietadlom. Letisko Dubrovnik je množstvom prevezených pasažierov druhé najväčsie Letisko v Chorvátsku. Vzdialená je približne 20 km od centra Dubrovnika a pýši sa najdlhšou leteckou dráhou v Chorvátsku.Je to medzinárodné letisko s jedným terminálom, ešte stále v procese modernizácie.. Po jej úspešnom dokončení, bude to najväčšie letisko v Chorvátsku.

Zoznam niektorých z najhlavnejších leteckých spoločností, ktoré spolupracujú s Letiskom Dubrovnik su: Croatia Airlines, EasyJet, Monarch, Lufthansa, Austrian Airlines, British Airways, Norvegian Air Shuttle, Jet2Com, Air Mediterranne, Germanwings, Aeroflot.

Ak si prajete vyhnúť sa zápche a čakania taxi vozidla pri príchode na Letisko Dubrovnik, odporúčame Vám, aby ste si zarezervovali jeden z naších transférov z Dubrovnika. Ponúkame Vám bezpečnú a pohodlnú službu transféra a vynikajúcu zákaznícku podporu.

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Quality guarantee UKAS - ISO 9001
Secure payment HTZ

All rights reserved © 2020