Získajte zľavu 10% s kódom:

PLATÍ IBA NA REZERVÁCIE UBYTOVANIA.

AGBEE10
Akcia končí:
DEŇ
HODINA
MINÚTA
SEKUNDA

Plavby pre skupiny / teambuilding - Chorvátsko

Táto kategória je zameraná na skupiny hostí a zahŕňa návrhy najlepších výletných programov všetkého druhu v Chorvátsku od štandardných programov zameraných na prírodné a kultúrne krásy Chorvátska s množstvom kúpania a opaľovania až po aktívne cyklistické trasy s loďami všetkých kategórií od deluxe lodí po tradičné drevené plachetnice.  Mimoriadne skupinové zľavy za rezervácie vyššieho počtu kajút alebo za prenájom celej lode sú k dispozícii na vyžiadanie, zašlite nám preto prosím e-mail s podrobnosťami vašej požiadavky na info@adriagate.com alebo nám zavolajte na +385 21 271 870.

Podmienkou pre využitie špeciálnych skupinových zliav je minimálny počet 7 osôb v skupine, samotná trasa môže byť iba príklad, pretože v prípade prenájmu celej lode má skupina maximálnu flexibilitu pri zostavovaní itinerárov podľa svojich prianí.

Objavte kúzlo chorvátskeho pobrežia a ostrovov so skupinou priateľov, kolegov alebo príbuzných. Ideálna kategória s najlepšími ponukami pre akýkoľvek druh skupinovej plavby pozdĺž chorvátskeho pobrežia. Či už sa jedná o teambuilding spolupracovníkov, oslavu výročia svadby, promócie, stretnutia skupiny ľudí podobného zamerania, sme tu pre vás. 

Potrebujete viac informácií?

V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte na info@adriagate.com alebo telefonicky na telefónnom čísle +385 21 271870.

Foto galéria
Krásy južnej Dalmácie (KL_2)  
Prístav: Split
od 700 € za osobu

Označte dátum odchodu:
od 1750 € za osobu

Označte dátum odchodu:
od 1430 € za osobu

Označte dátum odchodu: