Krajina & Plavba - Chorvátsko

Okrem ohromujúcemu pobrežiu, Chorvátsko je bohaté na prírodné krásy vnútrozemia, nevyšľapané chodníky a neopísateľne nádherné národné parky. Preto vám ponúkame Plavby po Chorvátsku kombinované so zájazdom po pevnine, ako príležitosť na úplné zoznámenie sa s Chorvátskom v celej jeho kráse, čo vám umožní zažiť to najlepšie z mora aj pevniny. Ponúkame jedinečnú kombináciu špičkových výletných plavieb, ktoré sú spojené s cestnými trasami, vrátane prenocovaní v starostlivo vybraných hoteloch, čo vám umožní sa dostať k návšteve najkrajších miest v celom balkánskom regióne.


Naplňte svoje dni plávaním, vodnými športmi, opaľovaním alebo jednoducho relaxujte v tieni pri pláži. Plavte sa po úžasných chorvátskych ostrovoch a vychutnajte si nedotknutú krásu jadranského pobrežia. Pripojte sa k prieskumu úchvatnej prírody známeho národného parku Plitvické jazerá, prekrásneho a historického zálivu Kotor v Čiernej Hore, alebo stredovekého mesta Dubrovník, známeho tiež ako perla Jadranu.

Adriagate je tu, aby vám pomohol zorganizovať Chorvátsku dovolenku vašich snov.

Potrebujete viac informácií?

V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte na info@adriagate.com alebo telefonicky na telefónnom čísle +385 21 271870.

Foto galéria
od 2260 € za osobu

Označte dátum odchodu:
od 3035 € za osobu

Označte dátum odchodu:
od 2890 € za osobu

Označte dátum odchodu:

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

eu logo
Hamag Bicro logo

All rights reserved © 2023