Krajina & Plavba- Chorvatsko

Kromě ohromujícímu pobřeží, Chorvatsko je bohaté na přírodní krásy vnitrozemí, nevyšľapané chodníky a nepopsatelně nádherné národní parky. Proto vám nabízíme Plavby po Chorvatsku kombinované s cestovními po pevnině, jako příležitost k úplné seznámení se s Chorvatskem v celé jeho kráse, což vám umožní zažít to nejlepší z moře i pevniny. Nabízíme jedinečnou kombinaci špičkových výletních plaveb, které jsou spojeny s silničními trasami, včetně přenocování v pečlivě vybraných hotelech, což vám umožní se dostat k návštěvě nejkrásnějších míst v celém balkánském regionu.

Naplňte své dny plaváním, vodními sporty, opalováním nebo jednoduše relaxujte ve stínu u pláže. Plujte po úžasných chorvatských ostrovech a vychutnejte si nedotčenou krásu jadranského pobřeží. Připojte se k průzkumu úchvatné přírody známého národního parku Plitvická jezera, překrásného a historického zálivu Kotor v Černé Hoře nebo středověkého města Dubrovník, známého také jako perla Jadranu.

Adriagate je tu, aby vám pomohl uspořádat Chorvatsku dovolenou vašich snů.

Potřebujete více informací? 

V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte na info@adriagate.com nebo telefonicky na telefonním čísle +385 21 271870.

Fotogalerie
od 74103 kč za osobu

Vyber datum příjezdu:
od 57254 kč za osobu

Vyber datum příjezdu:
od 84127 kč za osobu

Vyber datum příjezdu:
Krásy Jadranu  
Přístav: Split
od 80040 kč za osobu

Vyber datum příjezdu:

Skvělé nabídky Chorvatska najdete ve svém Inboxu!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

eu logo
Hamag Bicro logo

All rights reserved © 2024