Autentické ubytování

Zažite naozajstný život Stredomoria na Jadrane a vžite sa do príbehov, ktoré vám rozpovedia malé miesta s bohatou históriou a tradíciou. Rezervujte si dom na samote, a strávte svoju dovolenku na odľahlom mieste, ďaleko od mestskej vravy, a užívajte si krištáľovo čisté more. Strávte týždeň v kamennom dome a zažite kúzlo Istrie a stáročia starých miest Split, Dubrovník, Korčula, Ston, Trogir, Rovinj, Motovun ... Pozrite sa na našu ponuku agroturistiky, rezervujte si dom na vidieku a vyskúšajte si každodenné práce na farme.

Autentické ubytování v Chorvatsku

Prezrite si naše web stránky Adriagate.com a presvedčte sa, prečo sme prvou voľbou pre dovolenku v Chorvátsku! Ak potrebujete pomoc s hľadaním ubytovania z našej ponuky Autentického ubytovania, kontaktujte náš zákaznícky servis, vo svojom jazyku, ktorý je vám k dispozícii 7 dní v týždni.

Podrobný popis, bohaté fotogalérie a videá o destináciách, pláží a autentického ubytovania , určite budú pre Vás dôležité kritériá pri výbere ideálneho ubytovania na súkromí pre dovolenku s rodinou a priateľmi. Viac informácií o Chorvátskych národných parkoch, UNESCO pamiatkách a destináciach, možno nájsť v "Sprievodcovi po destináciách v Chorvátsku", ako aj opisy viac ako 100 chorvátskych pláží v "Sprievodcovi o Chorvátskych plážach".

Zažite život, ktorý sa kedysi žil na Stredomorí. Adriagate.com ponúka širokú škálu kamenných domov na Istrii, Dalmácii a ostrovoch, domov na samote, ubytovanie v majáku. Vyberte si ubytovanie z našej ponuky a objavte čaro dnešného Stredozemného mora a Stredozemia aké bolo kedysi. Chorvátsko a Jadran Vás zoznámi s prírodou krásou a krásou autentického ubytovania v miestach na pobreží.

Rezervujte autentické ubytovanie z našej ponuky v Chorvátsku, a pocíťte duch a tradície Stredomoria.


Members of
Croatian National Tourist Board
Association if Croatian travel agencies
Simply the best
Travelife - Sustainability in tourism
Skvělé nabídky Chorvatska najdete ve svém Inboxu!
Děkujeme! Nesprávná e-mailová adresa!