Získejte slevu 10 % s kódem:
PROMO10
kce končí:
DEŇ
HODINA
MINÚTA
SEKUNDA

Autentické ubytování

Vychutnejte si skutečnou atmosféru Středozemního moře a nechte se unášet příběhem o malých přímořských letoviskách s bohatou historií a tradicí. Mezi naší nabídkou autentického ubytování v Chorvatsku si můžete vybrat domy na samotě v přírodě, majáky, kamenné domy nebo vesnické domy. Strávte dovolenou mimo hluku města, obklopený nedotčenou přírodou a křišťálově čistým mořem. Zažijte kouzlo Istrie v krásných kamenných domech, objevte historii stoletích mást, jako je Split, Dubrovník, Korčula, Ston, Trogir, Rovinj, Motovun a další. Zažijte zemědělskou práci v naší nabídce agroturistiky, a zažijte nezapomenutelný zážitek ze sbírání hroznů, třešní, fíků, chřestu nebo hub. Pokud chcete úplnou izolaci, uniknout z shonu, vyberte si jeden z majáků z naší nabídky autentického ubytování.

Autentické ubytování v Chorvatsku

Pobřežní ubytování nabízí jedinečnou příležitost zůstat na pobřeží Jaderského moře, jen pár kroků od moře a krásných pláží. Nechť zvuk vln Vás uspáva, a píseň cvrčků vás provede cez celou noc. Relaxujte na dovolené v krásném, autentickém přímořském ubytování.

Zažijte nezapomenutelnou dovolenou s rodinou a přáteli, vychutnejte si zvláštní ubytování a vychutnejte si tradiční středomořský životní styl. Autentické ubytování v Dalmácii, Istrii a na ostrovech vám umožní strávit dovolenou s blízkými v krásném prostředí. Vyberte si pozoruhodné bydlení pro útek z městského hluku a stresu. Relaxujte v objetí krásné přírody, zeleně a čistého moře. Některé z těchto domů se nacházejí v "rybářských vesnicích", tyto skupiny domku, jsou blíže navzájem, zatímco některé jsou oddělené. Zažijte Robinsonovský životní styl v domech na samotě, popíjte svou ranní kávu se zvukem vln a ptačího spěvu, vychutnejte si nádherný výhledna idylickou přírodu a věnujte se svým blízkým.

Vychutnejte si romantický útěk z reality a vyberte si jeden z majáků z naší nabídky autentického ubytování. Dopusťte, aby Vaše dovolená byla jedinečná, prozkoumejte všechna tajemství majáku, umožněte správcem majáku, aby Vám ukázali jak si vychutnat život v těchto velkolepých kamenných budovách a aby Vám vyprávěli legendy a příběhy, které skrývají tito mořský strážci. Vychutnejte si romantický západ slunce, daleko od davu a shonu města, užijte si nezapomenutelnou dovolenou v majácích v Chorvatsku.

Cestujte do minulosti chorvatského pobřeží přes kamenné domy z naší nabídky autentického ubytování. Vyberte si malé romantické domy na samotě, které mají nádherný výhled na moře, aby vytvořily idylickou atmosféru pro všechny zamilované. Pokud cestujete s rodinou nebo přáteli, najdete prostorné kamenné domy, kde si můžete vychutnat neomezenou zábavu.

Vyzkoušejte si zemědělské práce na venkově jako je sběr hroznů, fíků, třešní, chřestu a dalších plodin a vychutnávejte si domácí pokrmy. V naší nabídce autentického ubytování vam přinášíme i nabídku agroturistiky. Odpočiňte si v domě na venkově a vyzkoušejte si práce, které vaši hostitelé dělají každý den.  Můžete si vyzkoušet jezdectví a poznat také i ostatní domácí zvířata. Chorvatské pobřeží, jak vnitrozemí tak i pobřežní oblast, nabízí různorodé možnosti- od aktivní dovolené do celkového odpočinku u výborných domácích specialit.  Vyberte si svůj typ dovolené a užívejte v autentickém ubytování v Chorvatsku. 

 

Skvělé nabídky Chorvatska najdete ve svém Inboxu!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

All rights reserved © 2021