Získejte slevu 10 % s kódem:

PLATÍ POUZE NA REZERVACE UBYTOVÁNÍ.

AGBEE10
kce končí:
DNY
HODIN
MINUT
SEKUND

Autentické ubytování

Většina z nás žije ve městech, kde nemáte šanci se opravdu uklidnit a relaxovat. V dnešní době, kdy jsou bezpečnost a zdraví absolutní prioritou, všichni potřebujeme oázu míru, místo, kde můžeme uniknout ze spár moderního světa. Autentické typy ubytování se zdají být ideálním řešením, protože jsou často izolované uprostřed nedotčené přírody, ať už u moře nebo na venkově, vybavené vším potřebným pro perfektní dovolenou. Adriagate nabízí široký výběr autentických typů ubytování kamenných domů na samotě, prázdninových domů na samotě nebo rodinných domů v malých vesnicích. Nabijte baterie a zarezervujte si ideální ubytování z našeho úžasného výběru autentických ubytování.

Autentické ubytování v Chorvatsku

Pobřežní ubytování nabízí jedinečnou příležitost zůstat na pobřeží Jaderského moře, jen pár kroků od moře a krásných pláží. Nechť zvuk vln Vás uspáva, a píseň cvrčků vás provede cez celou noc. Relaxujte na dovolené v krásném, autentickém přímořském ubytování.

Zažijte nezapomenutelnou dovolenou s rodinou a přáteli, vychutnejte si zvláštní ubytování a vychutnejte si tradiční středomořský životní styl. Autentické ubytování v Dalmácii, Istrii a na ostrovech vám umožní strávit dovolenou s blízkými v krásném prostředí. Vyberte si pozoruhodné bydlení pro útek z městského hluku a stresu. Relaxujte v objetí krásné přírody, zeleně a čistého moře. Některé z těchto domů se nacházejí v "rybářských vesnicích", tyto skupiny domku, jsou blíže navzájem, zatímco některé jsou oddělené. Zažijte Robinsonovský životní styl v domech na samotě, popíjte svou ranní kávu se zvukem vln a ptačího spěvu, vychutnejte si nádherný výhledna idylickou přírodu a věnujte se svým blízkým.

Cestujte do minulosti chorvatského pobřeží přes kamenné domy z naší nabídky autentického ubytování. Vyberte si malé romantické domy na samotě, které mají nádherný výhled na moře, aby vytvořily idylickou atmosféru pro všechny zamilované. Pokud cestujete s rodinou nebo přáteli, najdete prostorné kamenné domy, kde si můžete vychutnat neomezenou zábavu.

Vyzkoušejte si zemědělské práce na venkově jako je sběr hroznů, fíků, třešní, chřestu a dalších plodin a vychutnávejte si domácí pokrmy. V naší nabídce autentického ubytování vam přinášíme i nabídku agroturistiky. Odpočiňte si v domě na venkově a vyzkoušejte si práce, které vaši hostitelé dělají každý den.  Můžete si vyzkoušet jezdectví a poznat také i ostatní domácí zvířata. Chorvatské pobřeží, jak vnitrozemí tak i pobřežní oblast, nabízí různorodé možnosti- od aktivní dovolené do celkového odpočinku u výborných domácích specialit.  Vyberte si svůj typ dovolené a užívejte v autentickém ubytování v Chorvatsku. 

 

Skvělé nabídky Chorvatska najdete ve svém Inboxu!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

eu logo
Hamag Bicro logo

All rights reserved © 2024