Získajte zľavu 10% s kódom:
PROMO10
Akcia končí:
DEŇ
HODINA
MINÚTA
SEKUNDA

Chorvátsko autentické ubytovanie

Pocíťte skutočnú atmosféru Stredozemného mora a nechajte sa unášať príbehom o malých prímorských letoviskách s bohatou históriou a tradíciou. Medzi našou ponukou autentického ubytovania v Chorvátsku si môžete vybrať domy na samote, majáky, kamenné domy alebo domy na dedinách. Strávte dovolenku mimo hluku mesta, obklopený nedotknutou prírodou a krištáľovo čistým morom. Zažite kúzlo Istrie v krásnych kamenných domoch, objavujte históriu staletých miest Split, Dubrovník, Korčula, Ston, Trogir, Rovinj, Motovun a ďalšie. Vyskúšajte poľnohospodárske práce cez našu ponukou agroturistiky a zažite nezabudnuteľný zážitok zo zbierania hrozna, čerešní, fíg, špargle alebo húb. Ak chcete úplnú samotu, utiecť z ruchu a nádherné more, vyberte si jeden z majákov z našej ponuky autentického ubytovania.

Máte radi zvláštnu atmosféru autentického ubytovania?

Ubytovanie na pobreží vám prináša jedinečnú príležitosť na pobyt na pobreží Jadranského mora, len pár krokov od mora a krásnych pláží. Nech Vás zvuk vĺn uspáva, a pieseň cvrčkov nech Vás sprevádza cez noc. Relaxujte na dovolenke v krásnom, autentickom ubytovaní na pobreží.

Zažite nezabudnuteľnú dovolenku s rodinou a priateľmi, vychutnajte si špeciálne ubytovanie a zažite tradičný životný štýl Stredozemného mora. Autentické ubytovanie v Dalmácii, Istrii a na ostrovoch vám poskytne príležitosť stráviť dovolenku so svojimi blízkymi v krásnom prostredí. Vyberte si odľahlý dom pre únik z mestského hluku a stresu. Relaxujte v objatí krásnej prírody, zelene a čistého mora. Niektoré z týchto domov sa nachádzajú v "rybárskych dedinách", tieto skupiny domov sa nachádzajú bližšie k sebe, zatiaľ čo niektoré sú oddelené. Vyskúšajte robinzonský životný štýl v domoch na samote, popíjajte rannú kávu so zvukom vĺn a čvirikom vtákov, vychutnajte si krásny výhľad na idylickú prírodu a venujte sa svojim blízkym.

Doprajte si romantický útek z reality, a z našej ponuky autentického ubytovania si vyberte jeden z majákov. Dopusťte, aby Vaša dovolenka bola jedinečná, preskúmajte všetky tajomstvá majáka, umožnite správcom majáku, aby Vám ukázali ako si vychutnať život v týchto veľkolepých kamenných budovách a aby Vám vyrozprávali legendy a príbehy, ktoré skrývajú títo morský strážcovia. Vychutnajte si romantický západ slnka, ďaleko od davu a zhonu mesta, doprajte si nezabudnuteľnú dovolenku na majákoch v Chorvátsku.

Odcestujte do minulosti chorvátskeho pobrežia cez kamenné domy z našej ponuky autentického ubytovania. Vyberte si malé romantické domy na odľahlom mieste, ktoré majú nádherný výhľad na more, aby vytvorili idylickú atmosféru pre všetkých zaľúbených. Ak cestujete s rodinou alebo priateľmi, nájdete priestranné kamenné domy, kde sa budete môcť nerušene zabávať.

 

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

All rights reserved © 2021