Chorvátsko autentické ubytovanie

Zažite ozajstný život na Jadrane v Stredozemnom mori a ponorte sa do príbehov, ktoré rozprávajú malé mestečká s bohatou tradíciou a históriou. Rezervujte si dom na samote, vychutnajte si dovolenku v ústraní, ďaleko od mestskej vravy a užite si krištáľovo čisté more. Doprajte si aspoň týždeň v kamennom dome, nechajte sa uniesť krásami Istrie a starovekých Dalmatínskych miest: Split, Dubrovnik, Korčula, Ston, Trogir, Rovinj, Motovun… Podívejte se na naši nabídku agroturistiky, rezervujte si dům na venkově a vyzkoušejte si každodenní práce na farmě.

Máte radi zvláštnu atmosféru autentického ubytovania?

Prohlédněte si naše web stránky Adriagate.com a přesvědčte se, proč jsme první volbou pro dovolenou v Chorvatsku! Pokud potřebujete pomoc s hledáním ubytování z naší nabídky autentického ubytování, kontaktujte náš zákaznický servis, ve svém jazyce, který je vám k dispozici 7 dní v týdnu.

Podrobný popis, bohaté fotogalerie a videa o destinacích, pláží a autentického ubytování, určitě budou pro Vás důležitá kritéria při výběru ideálního ubytování na soukromí pro dovolenou s rodinou a přáteli. Více informací o Chorvatských národních parcích, UNESCO památkách a destinacích, lze nalézt v "Průvodci po destinacích v Chorvatsku", jakož i popisy více než 100 chorvatských pláží v "Průvodci o Chorvatských plážích".

Zažijte život, který se kdysi žil na Středomoří. Adriagate.com nabízí širokou škálu kamenných domů na Istrii, Dalmácii a ostrovech, domů na samotě, ubytování v majáku. Vyberte si ubytování z naší nabídky a objevte kouzlo dnešního Středozemního moře a Středomoří jaké bylo kdysi. Chorvatsko a Jadran Vás seznámí s přírodou krásou a krásou autentického chorvatského ubytování v místech na pobřeží.

Rezervujte autentické ubytování z naší nabídky v Chorvatsku, a pociťte duch a tradice Středomoří.


Members of
Croatian National Tourist Board
Association if Croatian travel agencies
Simply the best
Travelife - Sustainability in tourism
Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!
Ďakujeme! Nesprávna e-mailová adresa!