Chorvátsko autentické ubytovanie

Pocíťte skutočnú atmosféru Stredozemného mora a nechajte sa unášať príbehom o malých prímorských letoviskách s bohatou históriou a tradíciou. Medzi našou ponukou autentického ubytovania v Chorvátsku si môžete vybrať domy na samote, majáky, kamenné domy alebo domy na dedinách. Strávte dovolenku mimo hluku mesta, obklopený nedotknutou prírodou a krištáľovo čistým morom. Zažite kúzlo Istrie v krásnych kamenných domoch, objavujte históriu staletých miest Split, Dubrovník, Korčula, Ston, Trogir, Rovinj, Motovun a ďalšie. Vyskúšajte poľnohospodárske práce cez našu ponukou agroturistiky a zažite nezabudnuteľný zážitok zo zbierania hrozna, čerešní, fíg, špargle alebo húb. Ak chcete úplnú samotu, utiecť z ruchu a nádherné more, vyberte si jeden z majákov z našej ponuky autentického ubytovania.

Máte radi zvláštnu atmosféru autentického ubytovania?

Ubytovanie na pobreží vám prináša jedinečnú príležitosť na pobyt na pobreží Jadranského mora, len pár krokov od mora a krásnych pláží. Nech Vás zvuk vĺn uspáva, a pieseň cvrčkov nech Vás sprevádza cez noc. Relaxujte na dovolenke v krásnom, autentickom ubytovaní na pobreží.

Zažite nezabudnuteľnú dovolenku s rodinou a priateľmi, vychutnajte si špeciálne ubytovanie a zažite tradičný životný štýl Stredozemného mora. Autentické ubytovanie v Dalmácii, Istrii a na ostrovoch vám poskytne príležitosť stráviť dovolenku so svojimi blízkymi v krásnom prostredí. Vyberte si odľahlý dom pre únik z mestského hluku a stresu. Relaxujte v objatí krásnej prírody, zelene a čistého mora. Niektoré z týchto domov sa nachádzajú v "rybárskych dedinách", tieto skupiny domov sa nachádzajú bližšie k sebe, zatiaľ čo niektoré sú oddelené. Vyskúšajte robinzonský životný štýl v domoch na samote, popíjajte rannú kávu so zvukom vĺn a čvirikom vtákov, vychutnajte si krásny výhľad na idylickú prírodu a venujte sa svojim blízkym.

Doprajte si romantický útek z reality, a z našej ponuky autentického ubytovania si vyberte jeden z majákov. Dopusťte, aby Vaša dovolenka bola jedinečná, preskúmajte všetky tajomstvá majáka, umožnite správcom majáku, aby Vám ukázali ako si vychutnať život v týchto veľkolepých kamenných budovách a aby Vám vyrozprávali legendy a príbehy, ktoré skrývajú títo morský strážcovia. Vychutnajte si romantický západ slnka, ďaleko od davu a zhonu mesta, doprajte si nezabudnuteľnú dovolenku na majákoch v Chorvátsku.

Odcestujte do minulosti chorvátskeho pobrežia cez kamenné domy z našej ponuky autentického ubytovania. Vyberte si malé romantické domy na odľahlom mieste, ktoré majú nádherný výhľad na more, aby vytvorili idylickú atmosféru pre všetkých zaľúbených. Ak cestujete s rodinou alebo priateľmi, nájdete priestranné kamenné domy, kde sa budete môcť nerušene zabávať.

 


Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Simply the best
Travelife - Sustainability in tourism
Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!
Ďakujeme! Nesprávna e-mailová adresa!