Prehľad všetkých zliav

Sledujte naše týždenné akcie a ušetrite do 50%. Adriagate.com pripravila špeciálnu ponuku ubytovania podľa skvelých cien vo vašich obľúbených destináciách v Istrii, Dalmácii a na Kvarnery. Nezabúdajte, že pritom  zbierate body pre Loyalty program, získavate darčekové poukážky a množstvo ďalších zaujímavostí z nášho sveta výhod. Využite zľavu a rezervujte si apartmán, dom alebo hotel pre vašu dovolenku za najnižšie ceny!

Čas dovolenky sa blíži, poponáhľajte sa! Prezrite si našu ponuku a rezervujte ubytovanie cez Adriagate.com, my šetríme vaše peniaze!

Najnižšie ceny ubytovania v Chorvátsku!

Vybrete si ubytovanie z našej last minute ponuky, apartmán, izbu, vilu s bazénom alebo hotelové ubytovanie za najnižšie ceny v destináciách Istrie, Dalmácie alebo Kvarnera.

Sibenik
Apartmán
Sibenik   1-4 osoba
Last minute termíny:
  • 1. septembra - 31. decembra 15 %
  • 1. septembra - 31. januára 5 %

Nečakajte s rezerváciou Vašej dovolenky na poslednú chvíľu! Rezervujte ubytovanie ihneď a získajte First Minute zľavu za rezerváciu až do 10%! Využite príležitosť a zaistite si už teraz ubytovanie pre vašu letnú dovolenku v jednej z atraktívnych destinácií v Chorvátsku.
Vodice
Apartmán
24,95 €   22 €
Vodice   2-4 osoba
Okrug Donji (Ciovo)
Apartmán
16,39 €   15 €
Okrug Donji (Ciovo)   2-4 osoba
Rijeka
Apartmán
29,75 €   27 €
Rijeka   2-4 osoba

Adriagate - Zľavy

Adriagate loyalty 

Adriagate.com odmeňuje Vašu vernosť. Adriagate.com odmeňuje nielen svojich verných zákazníkov, ale aj všetkých, ktorí sa nimi môžu stať. Pripravili sme pre Vás množstvo výhod a rozličných prekvapení.

Darčeková poukážka 

Rezervujte a ušetrite do 150 EUR pri Vašej nasledujúcej rezervácii prostredníctvom Adriagate.com. Pri rezervácii cez stránku Adriagate.com získate darčekový poukaz v hodnote od 50 do 150 EUR , ktorý môžete použiť pri Vašej nasledujúcej rezervácii.

NÁJDI UBYTOVANIE
Kde?
Príchod
Odchod
Dospelý 18+
Detí 0-17
E-magazín 
Spoznajte Chorvátsko prostredníctvom zaujímavých príbehov našich blogerov!

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

eu logo
Hamag Bicro logo

All rights reserved © 2021