Wszystkie zniżki w jednym miejscu

Śledząc nasze tygodniowe oferty specjalne mogą Państwo zaoszczędzić do 50%. Adriagate.com przygotował oferty specjalne zakwaterowania w atrakcyjnych cenach w najpopularniejszych rejonach Istrii, Kwarneru u Dalmacji. Przy okazji zbierają Państwo punkty programu lojalnościowego i mogą korzystać z jego dodatkowych zniżek. Wykorzystajcie ofertę specjalną i zarezerwujcie apartament, dom lub hotel na swoje wakacje już dziś.

Czas ucieka dlatego sprawdźcie naszą ofertę już dziś i zarezerwujcie kwaterę przez Adriagate.com oszczędzając czas i pieniądze!

Konkurencyjne ceny kwater w Chorwacji!

Z naszej oferty Last Minute mogą Państwo wybrać apartament, willę z basenem lub hotel w Istrii, Dalmacji lub Kwarnerze w bardzo przystępnych cenach.

Martinscica - wyspa Cres
Apartament
Martinscica - wyspa Cres   2-4 osoba
Last Minute okres/y:
Vrsi (Zadar)
Apartament
Vrsi (Zadar)   2-3 osoba
Last Minute okres/y:
Malinska - wyspa Krk
Apartament
Malinska - wyspa Krk   2-4 osoba
Last Minute okres/y:

Nie czekajcie do ostatniej chwili z rezerwacją wakacji w Chorwacji, zarezrwujcie zakwaterowanie 180 dni przed przyjazdem ze zniżką dla rezerwacji first minute do 10%. Wykorzystajcie okazję i zapewnijcie sobie wakacje w najpopularniejszych miejscach po najniższych cenach!
Okrug Gornji (Ciovo)
Apartament
78,92 zl   71 zl
Okrug Gornji (Ciovo)   4-6 osoba
Postira - wyspa Brac
Apartament
69,71 zl   63 zl
Postira - wyspa Brac   3-4 osoba
Rijeka
Apartament
119,74 zl   108 zl
Rijeka   2-4 osoba

Adriagate - Zniżki

Adriagate loyalty 

Adriagate.com nagradza Państwa wierność. Adriagate.com obdarowuje swoich wiernych klientów jak też tych, którzy nim zostaną. Przygotowaliśmy dla Państwa niespodzianki oraz oferty specjalne.

Bon zniżkowy 

Zarezerwujcie i zaoszczędźcie do 150 € przy następnej rezerwacji za pośrednictwem Adriagate.com. Rezerwując kwaterę za pośrednictwem Adriagate.com otrzymują Państwo bony zniżkowe o nominałach od 50 do 150 €, do wykorzystania przy następnej rezerwacji.

ZNAJDŹ KWATERĘ
Gdzie?
Data przyjazdu
Data wyjazdu
Dorosły 18+
Dzieci 0-17

Members of
Croatian National Tourist Board
Association if Croatian travel agencies
Simply the best
Travelife - Sustainability in tourism
Najlepsze, co Chorwacja może zaoferować znajdziesz w swojej skrzynce mailowej!
Dziękujemy! Błędny adres e-mailowy