O nas

  • Adriagate head office Adriagate office – Split
  • Adriagate prize winners Best Croatian Travel site in 2005.
  •  Adriagate office – Rogoznica Adriagate office – Rogoznica
  •  Adriagate office – Vodice Adriagate office – Vodice
  •  Adriagate office – Vrboska (Hvar) Adriagate office – Vrboska (Hvar)
  • Adriagate Budapest branch office opening Budapest office - opening
  • Adriagate Budapest branch office opening Adriagate team

Adriagate.com

Rosnącą turystyczna agencja, wyspecjalizowana w pośrednictwo sprzedaży zakwaterowania w Chorwacji na ternie Istrii, Kvarneru, Dalmacji, kontynentalnej Chorwacji i Czarnogóry. Z powodzeniem działa od 2001 roku z siedzibą w Splicie, gdzie znajduje się centralny system rezerwacyjny, który prowadzi rezerwacje od ponad 9 tysięcy apartamentów i domów letniskowych. Chociaż głównym kanałem sprzedaży agencji jest Internet, Adriagate.com posiada także swoje siedziby dla gości, którzy chcą odwiedzić nasze biura w Vodicach, Rogoznicy i Budvie oraz emisyjne biuro w Budapeszcie.
Wasz urlop ze specjalistą od 2001 roku
Ponad 200 000 zadowolonych klientów
Gwarancja jakości
Współpracujemy bezpośrednio z właścicielami
Specjalista od destynacji
Grupa profesjonalistów i konsultantów podróży
Biura na wybrzeżach Adriatyku
Split, Rogoznica, Vodice, Budva

Strona www.adriagate.com została przetłumaczona na 13 języków.

Odwiedza ją ponad 4 miliony osób rocznie, a co roku ponad 40 tysięcy osób przeprowadza rezerwacje poprzez naszą stronę internetowa.

Większość naszych gości pochodzi z Niemiec, Francji i Włoch, a w tej samej ilości śledzą goście z Węgier, Czech, Słowacji, Słowenii i Polski.

Ponad 60% gości to rodziny, a reszta to młodzi i grupy.

Usługi

Nasza oferta stanowi dużą część produktów turystycznych w Chorwacji, w tym jakościowe kwatery prywatne, zakwaterowania w hotelach, rejsy po Adriatyku i autentyczne obiekty charakterystyczne dla Chorwacji, takie jak kamienne domy i odosobnione "Robinsony" domy na wyspach. Dodatkowo oferujemy transport, wycieczki, bilety promowe, transfery i wynajem auta.

Baza kwater jest tak dobrze utrzymywana i aktualizowana, że można od razu zarezerwować większość naszych produktów. W związku z tym, że współpracujemy bezpośrednio z właścicielami kwater i specjalizujemy się w sprzedaży Chorwacji, wierzymy, że możemy zaoferować najlepszą usługę na odpoczynek na Adriatyku.


Współpracujemy z około 30 najważniejszymi światowymi portalami oraz z ponad 100 touroperatorami i agencjami, które aktywnie sprzedają nasze bazy noclegowe, a nasze domy wypoczynkowe możecie odnaleźć na portalach:

BookingCom
Tripadvisor
Atraveo
Casamundo
Homeaway
Homelidays
Fewo direkt
Amatori
E-domizil
Wimdu
Abritel
Eurorelais

Misja

Misją Agencji Adriagate.com jest innowacyjna prezentacja, jakościowa turystyczna oferta i profesjonalna usługa zorientowana na potrzeby klientów z wykorzystaniem najnowszych technologii, aby umożliwić gościom organizację wypoczynku z domu.

Adriagate.com swoje społeczne odpowiedzialne zachowanie opiera na wysokiej jakości produktów, zrównoważonej działalności ekologicznej, jakościowej relacji z pracownikami, środowiska i społeczeństwa. Celem działalności Adriagate.com jest zaspokajanie potrzeb turystów i lokalnej społeczności z maksymalną ochroną i racjonalnym wykorzystaniem zasobów.

Polityka stabilności

Na początku 2015 roku otrzymaliśmy Travelife certyfikat, jako potwierdzenie celu, które zapoczątkowało działalność naszej Agencji i w pełni poświęceni jesteśmy zrównoważonemu rozwojowi.

Celem polityki stabilności agencji Adriagate.com jest wspieranie zmian w kierunku zrównoważonej działalności, przy jednoczesnym zachowaniu gospodarczego wzrostu i rozwoju agencji. Planując swojej działania Adriagate.com wspiera środowisko, jako integralną część gospodarczego procesu i wyznacza cele zgodne z potrzebami ludzkości.

Nasz produkt, zapewniający niezapomniany wypoczynek dla naszych gości, zakłada sprowadzanie turystów na destynacje na wybrzeżach Adriatyku, co z pewnością wpływa na środowisko. Jednakże staramy się, aby wpływ ten był akceptowany przez lokalnych mieszkańców i możliwy do utrzymania w przyszłości. Największym wyzwaniem, z którym się spotykamy, jest przedstawienie naszym gościom korzyści płynących z zrównoważonego rozwoju, tworząc więź miedzy gośćmi, a polityką stabilności i jakości produktu.

Wasz urlop ze specjalistą od 2001 roku
Ponad 200 000 zadowolonych klientów
Gwarancja jakości
Współpracujemy bezpośrednio z właścicielami
Specjalista od destynacji
Grupa profesjonalistów i konsultantów podróży
Biura na wybrzeżach Adriatyku
Split, Rogoznica, Vodice, Budva
Igor
Igor Popović
Co-founder & CEO
Toni
Toni Blašković
Co-founder & CEO
Renata
Renata Blašković
Accounting manager
Ana
Ana Popović
Menadzer działu Web
Ognjen
Ognjen Botica
Technical department Manager
Darija
Martina Valerijev
B2B manager
Petra
Petra Brekalo
Menadżer produkcji
product manager
Mate
Mate Balić
Human resource manager

Members of
Croatian National Tourist Board
Association if Croatian travel agencies
Simply the best
Travelife - Sustainability in tourism
Najlepsze, co Chorwacja może zaoferować znajdziesz w swojej skrzynce mailowej!
Dziękujemy! Błędny adres e-mailowy