O nas

Profil firmy

Wasz urlop ze specjalistą od 2001 roku
Ponad 200 000 zadowolonych klientów
Gwarancja jakości
Współpracujemy bezpośrednio z właścicielami
Specjalista od destynacji
Grupa profesjonalistów i konsultantów podróży
Biura na wybrzeżach Adriatyku
Split, Rogoznica, Vodice, Vrboska, Trogir, Omis, Primosten, Tucepi

Adriagate.com

Adriagate.com, rosnącą turystyczna agencja, wyspecjalizowana w pośrednictwo sprzedaży zakwaterowania w Chorwacji na ternie Istrii, Kvarneru, Dalmacji, kontynentalnej Chorwacji i Czarnogóry. Z powodzeniem działa od 2001 roku z siedzibą w Splicie, gdzie znajduje się centralny system rezerwacyjny, który prowadzi rezerwacje od ponad 10 tysięcy apartamentów i domów letniskowych. Chociaż głównym kanałem sprzedaży agencji jest Internet, Adriagate.com posiada także swoje siedziby dla gości, którzy chcą odwiedzić nasze biura w miejscowościach takich jak: Vodice, Rogoznica, Omiš, Primošten, Tučepi i Vrboska oraz ponad 10 biur ekskluzywnie współpracujących, gdzie nasi klienci mają możliwość zapłaty lub skorzystania z naszych usług na terenie Węgier.

Strona www.adriagate.com została przetłumaczona na 13 języków.

Odwiedza ją ponad 6.000.000 osób rocznie, a co roku ponad 100.000 osób przeprowadza rezerwacje poprzez naszą stronę internetowa.

Większość naszych gości pochodzi z Niemiec, Francji i Włoch, a w tej samej ilości śledzą goście z Węgier, Czech, Słowacji, Słowenii i Polski.

Ponad 60% gości to rodziny, a reszta to młodzi i grupy.

Usługi

Nasza oferta stanowi dużą część produktów turystycznych w Chorwacji, w tym jakościowe kwatery prywatne, zakwaterowania w hotelach, rejsy po Adriatyku i autentyczne obiekty charakterystyczne dla Chorwacji, takie jak kamienne domy i odosobnione "Robinsony" domy na wyspach. Dodatkowo oferujemy transport, wycieczki, bilety promowe, transfery i wynajem auta.

Baza kwater jest tak dobrze utrzymywana i aktualizowana, że można od razu zarezerwować większość naszych produktów. W związku z tym, że współpracujemy bezpośrednio z właścicielami kwater i specjalizujemy się w sprzedaży Chorwacji, wierzymy, że możemy zaoferować najlepszą usługę na odpoczynek na Adriatyku.

Współpracujemy z około 30 najważniejszymi światowymi portalami oraz z ponad 100 touroperatorami i agencjami, które aktywnie sprzedają nasze bazy noclegowe, a nasze domy wypoczynkowe możecie odnaleźć na portalach:

BookingCom
Tripadvisor
Atraveo
Casamundo
Homeaway
Homelidays
Fewo direkt
Amatori
E-domizil
TUI
Airbnb
Eurorelais
Wimdu
Uniline
Expedia
Palma
Cartour
Kompas
Kroati.de
Abritel
Holidu
Szallas
Bungalow net
HomeToGo

Misją Agencji Adriagate.com jest innowacyjna prezentacja, jakościowa turystyczna oferta i profesjonalna usługa zorientowana na potrzeby klientów z wykorzystaniem najnowszych technologii, aby umożliwić gościom organizację wypoczynku z domu.

Adriagate.com swoje społeczne odpowiedzialne zachowanie opiera na wysokiej jakości produktów, zrównoważonej działalności ekologicznej, jakościowej relacji z pracownikami, środowiska i społeczeństwa. Celem działalności Adriagate.com jest zaspokajanie potrzeb turystów i lokalnej społeczności z maksymalną ochroną i racjonalnym wykorzystaniem zasobów.

Adriagate TravelLife

Na początku 2015 roku otrzymaliśmy Travelife certyfikat, jako potwierdzenie celu, które zapoczątkowało działalność naszej Agencji i w pełni poświęceni jesteśmy zrównoważonemu rozwojowi.

Celem polityki stabilności agencji Adriagate.com jest wspieranie zmian w kierunku zrównoważonej działalności, przy jednoczesnym zachowaniu gospodarczego wzrostu i rozwoju agencji. Planując swojej działania Adriagate.com wspiera środowisko, jako integralną część gospodarczego procesu i wyznacza cele zgodne z potrzebami ludzkości.

Nasz produkt, zapewniający niezapomniany wypoczynek dla naszych gości, zakłada sprowadzanie turystów na destynacje na wybrzeżach Adriatyku, co z pewnością wpływa na środowisko. Jednakże staramy się, aby wpływ ten był akceptowany przez lokalnych mieszkańców i możliwy do utrzymania w przyszłości. Największym wyzwaniem, z którym się spotykamy, jest przedstawienie naszym gościom korzyści płynących z zrównoważonego rozwoju, tworząc więź miedzy gośćmi, a polityką stabilności i jakości produktu.

Download PDF: Polityka stabilności
Igor
Igor Popović
Co-founder & CEO
Toni
Toni Blašković
Co-founder & CEO
Renata
Renata Blašković
Accounting manager
Ana
Ana Popović
Menadzer działu Web
Ognjen
Ognjen Botica
Technical department Manager
Darija
Martina Valerijev
B2B manager
Petra
Petra Brekalo
Menadżer produkcji
product manager
Mate
Mate Balić
Human resource manager

Najlepsze, co Chorwacja może zaoferować znajdziesz w swojej skrzynce mailowej!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Quality guarantee UKAS - ISO 9001
Secure payment HTZ

All rights reserved © 2020