O nás

Profil firmy

Vás špecialista na dovolenku v Chorvátsku už od r. 2001
Viac ako 200 000 spokojných zákazníkov
Záruka kvality
Priami kontakt s prenajímateľmi
Odborníci na výber destinácií
Tím profesionálov & cestovných poradcov
Kancelárie na pobreží Jadranského mora
Split, Rogoznica, Vodice, Vrboska, Trogir, Omis, Primosten, Tucepi

Adriagate.com

Prichádzajúca cestovná kancelária špecializovaná na sprostredkovanie predaja ubytovacích kapacít v Chorvátsku na Istrii, Kvarneri, Dalmácií, vo vnútrozemí chorvátska a na území Čiernej Hory. Úspešne pracuje od roku 2001. so sídlom v Splite, kde je situovaný rovnako tak aj centrálny rezervačný systém, používaný pre rezervačný proces, pre viac ako 10.000 apartmánov a domov. Aj keď je hlavným predajným kanálom agentúry internet, Adriagate.com má aj kancelárske pobočky v miestach Crikvenica, Biograd na Moru, Vodice, Rogoznica, Omiš, Primošten, Trogir a Vrboske, a vo viac ako 10 kanceláriách exkluzívnej franchise spolupráce, kde naši klienti majú možnosť zaplatiť alebo využiť naše služby v rámci Maďarska.

Stránka www.adriagate.com je preložená do 13 jazykov.

Ročne stránku navštívi cez 6.000.000 návštevníkov, a viac ako 100.000 hostí ročne, si svoje ubytovanie zarezervuje cez naše webové stránky.

Väčšina našich hostí prichádza z Nemecka, Francúzska a Talianska, ale nezaostávajú ani hostia z Maďarska, Českej republiky, Slovenska, Slovinska a Poľska.

Viac ako 60% z hostí sú rodiny, a zvyšok sú mladí a skupiny.

Služby

Naša ponuka predstavuje veľkú časť produktov cestovného ruchu v Chorvátsku, vrátane kvalitného ubytovania na súkromí, hotelové ubytovanie, plavby po Jadrane, autentické ubytovanie charakteristické pre Chorvátsko, ako sú kamenné domy a izolované "Robinson" domy na ostrovoch. Ďalej ponúkame služby dopravy, výlety, lodné lístky, transfery a rent-a-car.

Databáza ubytovania je dobre udržiavaná a aktualizovaná, a tak Vám umožňuje možnosť okamžitej rezervácie väčšinu našich výrobkov. Vzhľadom k tomu, že pracujeme priamo s majiteľmi domov, a sme špecializovaní na predaj kapacít v Chorvátsku, sme presvedčení o tom, že práve my, Vám môžeme poskytnúť tie najlepšie služby pre Vašu dovolenku na Jadrane.

Spolupracujeme s 30 najdôležitejšími portálmi na svete, s viac ako 100 touroperátormi a agentúrami, ktoré aktívne predávajú naše ubytovacie kapacity, a naše dovolenkové domy nájdete na portáloch:

BookingCom
Tripadvisor
Atraveo
Casamundo
Homeaway
Homelidays
Fewo direkt
Amatori
E-domizil
TUI
Airbnb
Eurorelais
Wimdu
Uniline
Expedia
Palma
Cartour
Kompas
Kroati.de
Abritel
Holidu
Szallas
Bungalow net
HomeToGo

Poslaním agentúry Adriagate.com, je inovatívnou prezentáciou, kvalitnou turistickou ponukou a profesionálnou službou, orientovanou na potreby a želania zákazníkov súčasne s využitím najmodernejších technológií, umožniť hosťom v čo najkratšom čase zorganizovať dovolenku priamo zo svojho domova.

Adriagate.com, svoje spoločensky zodpovedné pôsobenie, zakladá na vysoko kvalitých produktoch, ekologicky udržateľnom podnikaním, kvalite vzťahu so svojimi zamestnancami, udržiavaní životného prostredia a komunity ako celku. Cieľom podnikania Adriagate.com je uspokojovanie potrieb turistov a miestnej komunity, s maximálnou ochranou a racionálnym využívaním zdrojov.

Adriagate TravelLife

Začiatkom roka 2015, nám bol udelený certifikát Travelife, ako potvrdenie v smere, na ktorom si zakladá pôsobenie našej agentúry a tak sa úplne venujeme trvalo udržateľnému rozvoju.

Cieľom politiky udržateľnosti agentúry Adriagate.com, je podpora zmeny smerom k udržateľnému podnikaniu, súčastne pri zachovaní rastu, a ekonomického rozvoja agentúry. Pri plánovaní svojej aktivity Adriagate.com, kladie dôraz na životné prostredie ako neoddeliteľnú súčasť hospodárskeho procesu, a stanovuje si ciele v súlade s potrebami ľudstva.

Náš produkt, nezabudnuteľnú dovolenku, ktorú ponúkame hosťom, znamená príliv turistov v destináciách na pobreží Jadranského mora, čo iste ovplyvňuje životné prostredie, ale snažíme sa, aby tento vplyv bol prijateľným pre miestne obyvateľstvo a bol udržateľný aj v budúcnosti. Najväčšou výzvou ktorej čelíme, je prezentovať výhody ekologického cestovného ruchu našim hosťom, a tým, vytvoriť väzbu medzi klientom, politikou udržateľnosti a kvalitou výrobkov.

Download PDF: Politika udržateľnosti
Igor
Igor Popović
Zakladateľ & CEO
Toni
Toni Blašković
Zakladateľ & CEO
Renata
Renata Blašković
Vedúci účtovného oddelenia
Ana
Ana Popović
Vedúci web oddelenia¸
Ognjen
Ognjen Botica
Vedúci oddelenia informatiky
Darija
Martina Valerijev
B2B manažér
Petra
Petra Brekalo
Vedúci oddelenia produkcie
súkromného ubytovania
Mate
Mate Balić
Human resource manager

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

All rights reserved © 2020