Prečo Adriagate?

rent-a-car
  1. Rezervujte&uštetrite do 150 €
  2. Žiadne ďalšie náklady
  3. Istota vrátenia peňazí
  4. Platíte až pri príchode
  5. Nestranné komentáre hostí

1. Rezervujte a ušetrite do 150 € pri Vašej nasledujúcej rezervácii prostredníctvom

Pri rezervácii cez stránku Adriagate získate darčekový poukaz v hodnote od 50 do 150 €, ktorý môžete použiť pri Vašej nasledujúcej rezervácii.

2. Žiadne ďalšie náklady

Vypočítaná cena je výsledná cena, ktorú zaplatíte. S Adriagate nemáte ďalšie výdavky pri rezervácii a ani poplatky za bankový prevod, pretože transakciu vykonávate v rámci Európskej únie.

3. Istota vrátenia peňazí

Dôvod naviac, prečo sa pri výbere dovolenky v Chorvátsku rozhodnúť pre Adriagate je garancia vrátenia peňazí v lehote 72 hodín od uhradenia rezervácie (*že do začiatku konzumácie služieb zostáva viac ako 31 dní). Rezervovali ste vysnívané ubytovanie a zistíte, že nemôžete cestovať? Ak rezerváciu zrušíte do 72 hodín od jej uhradenia, Adriagate Vám vráti celú zaplatenú sumu. Platí len pri prvej zmene rezervácie. S nami sa oplatí rezervovať!

4. Platíte až pri príchode

Rezervujte si už teraz najlepšie ubytovanie cez Adriagate, pričom akontáciu zaplatíte hneď a zvyšok až po príchode do Chorvátska. Včasnou rezerváciou môžete ušetriť a zároveň získate viac času na ušetrenie peňazí pre Vašu dovolenku v Chorvátsku! (S výnimkou objektov, kde to nie je uvedené.)

5. Nestranné komentáre hostí

Prečítajte si ako niektorí naši hostia vnímali svoj pobyt v Chorvátsku, aké sú ich dojmy a skúsenosti s našou agentúrou ! Hodnotenia a komentáre hostí sú priamo od nich po návrate z dovolenky, ktorú strávili v Chorvátsku.

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

eu logo
Hamag Bicro logo

All rights reserved © 2024