Chorvátsko plavby 2023

Plavby loďou, jachtou a plachetnicou v Chorvátsku

Zabudnite na každodenný stres a poďte s nami do Chorvátska! Pridajte sa k nášmu dobrodružstvu na plavbe ku niektorým z najmalebnejších ostrovov na svete. Spoznajte neuveriteľné chorvátske pobrežie a doprajte si nezabudnuteľnú dovolenku!

Poznáme najskrytejšie tajomstvá  Jadranu, jeho prístavy, zátoky a očarujúce pláže. Vyberte si dovolenku na drevenej plachetnici, rozhodnite sa pre plavbu po Jadrane a navštívte najvychytenejšie chorvátske destinácie. Chorvátske pobrežie a ostrovy  s neodolateľnými prírodnými krásami  Vám na plavbu nedovolia zabudnúť.  Splňte si svoje sny, vyskúšajte si život na mori a spoznajte nových priateľov.

V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte na info@adriagate.com alebo telefonicky na telefónnom čísle +385 21 271870


Odporučame

Prístav: Split, Programy plavieb: Príroda & Kultúra,Špeciálne výhody plavby,Dubrovnik plavba 2023,Plavby pre skupiny / teambuilding,Rodinné plavby, Trvanie: 7 dní, Podrobnosti
Prístav: Trogir, Programy plavieb: Príroda & Kultúra,Dubrovnik plavba 2023,Rodinné plavby, Trvanie: 7 dní, Podrobnosti
Prístav: Rijeka, Programy plavieb: Príroda & Kultúra,Delux, Trvanie: 7 dní, Podrobnosti
Prístav: Opatija, Programy plavieb: Príroda & Kultúra,Špeciálne výhody plavby,Plavby pre skupiny / teambuilding,Rodinné plavby, Trvanie: 7 dní, Podrobnosti

Naša ponuka zahŕňa mnoho rôznych výletných plavieb a kategórií v Chorvátsku a Čiernej Hore. Vyberte si plavbu, ktorá najlepšie vyhovuje vám a vašej rodine alebo priateľom a strávte svoju dovolenku prehliadkou krás Jadranského mora alebo si jednoducho oddýchnite na slnečnej palube. Vyhnite sa preplneným veľkým výletným lodiam a vyberte si intímnu atmosféru pre svoju výletnú dovolenku v Chorvátsku. Hovorí sa, že byť v Chorvátsku je ako krok späť v histórii, takže si vyberte jednu z našich kategórií plavieb a presvedčte sa sami.

Top kategórie plavieb v Chorvátsku 

Pozrite sa na našu ponuku rôznych kategórií plavieb v Chorvátsku a nájdite plavbu, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám a očakávaniam. Naša výletná kategória Príroda a kultúra Chorvátsko vám umožní objavovať prírodné krásy a kultúrne poklady, ktoré Chorvátsko ponúka. Vyberte si z lodí rôznych kategórií, od tradičných drevených lodí až po moderné luxusné špičkové lode najvyššej kvality. Naše najobľúbenejšie prístavy odchodov sú Split, Dubrovnik a Rijeka.

Preskúmajte najkrajšie miesta počas plavby po JadraneChceli by sme začať tým, že predstavíme našu najobľúbenejšiu plavbu, ktorou je Cruise Southern explorer (KL_2). Táto nádherná plavba zahŕňa niektoré z najkrajších miest v strednej a južnej Dalmácii. Zavedie vás do minulosti a odhalí vám históriu starobylých mestských hradieb v Dubrovníku. Okrem Dubrovníka vás táto plavba dovedie na blízke ostrovy Šipan, Lopud a Koločep, po ktorých bude prieskum pokračovať návštevou polostrova Pelješac, ostrovov Korčula, Brač, Hvar a Mljet s úchvatným národným parkom. Výberom tejto plavby, navštívite aj Split, mesto založené rímskym cisárom Diokleciánom a jeho slávny 1700 rokov starý palác, ktorý je jedným z miest svetového dedičstva pod ochranou UNESCO.

Ak dávate prednosť severným častiam Jadranu, potom plavba Kvarnerské ostrovy do národného parku Kornati (R1) s odchodom z Rijeky bude pre vás perfektnou voľbou, ktorá kombinuje návštevy ohromujúceho národného parku Kornati a súostrovia Zadar s návštevami najkrajších ostrovov a lokality regiónu Kvarner, ako sú ostrovy Krk, Rab a Cres.

Odporúčame našu špičkovú plavbu Deluxe s názvom Plavba dalmatínskym rajom zo Splitu, Dalmatian Paradise cruise pre všetkých, ktorí by radi strávili majestátnu dovolenku na malej výletnej lodi najvyššej možnej kategórie a tešili komfortu, ktoré tieto bohato navrhnuté lode ponúkajú.

Ak chcete stráviť aktívnu dovolenku, pozrite sa na naše Aktívne Plavby. Táto kategória ponúka skvelú kombináciu od cyklistických trás s návštevami po najkrajšie miesta na celom Jadrane až po uvoľnenejšie programy Active & Capuccino. Cyklistické a turistické plavby sprevádzajú profesionálni sprievodcovia. Odporúčame vám, aby ste si priniesli vhodné oblečenie na cyklistiku a trekking (vhodné turistické topánky, batohy, oblečenie, ochrana pred slnkom a dažďom), zatiaľ čo teleskopické trekové palice sú zvyčajne súčasťou plavby. Jednou z našich najobľúbenejších výletných plavieb patriacich do tejto kategórie je dalmatínska cyklistická plavba zo Splitu.

Naša kategória Land&Cruise vám dáva možnosť pustiť sa do dobrodružstva na celý život kombináciou prieskumu vnútrozemia a starostlivo prispôsobených programov plavby. Navštívte niektoré z najkrajších miest a národných parkov v celom balkánskom regióne, ako je chorvátske hlavné mesto Záhreb a národný park Plitvické jazerá, s ubytovaniami organizovanými v kvalitných hoteloch. Sprievodné zájazdy sa uskutočňujú vo viacerých jazykoch a okrem toho je dômyselnou súčasťou tohto produktu dôkladný program výletných plavieb.

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

eu logo
Hamag Bicro logo

All rights reserved © 2023