Plavby lodí v Chorvatsku 2020

Naše doporučeni

Přístav: Split, Programy plaveb: Príroda & Kultúra,Speciální výhody plavby lodí, Trvání: 7 dní, Podrobně
Přístav: Dubrovnik, Programy plaveb: Príroda & Kultúra,Delux, Trvání: 7 dní, Podrobně
Přístav: Rijeka, Programy plaveb: Príroda & Kultúra, Trvání: 7 dní, Podrobně
Přístav: Trogir, Programy plaveb: Príroda & Kultúra, Trvání: 7 dní, Podrobně

Naše nabídka zahrnuje několik tras v Chorvatsku av Černé Hoře. Vyberte si plavbu, která nejvíce vyhovuje vám a vašim blízkým, případně vašim přátelům a vychutnejte si plavbu po Jadranu společně. Obdivujte krásy jadranského pobřeží nebo jen tak relaxujte na palubě dřevěné plachetnice!

Vyhněte se davem přeplněných velkých výletních lodí a dejte přednost intimní atmosféře dřevěné plachetnice (koule). Říká se, že při návštěvě Chorvatska jakoby jste se vrátili několik století do minulosti. Vyberte si jednu z našich plaveb a přesvědčte se sami!


Top kategorie plaveb lodí v Chorvatsku

Z naší nabídky vybíráme různé kategorie plaveb Chorvatskem, abychom našli plavbu, které odpovídá Vašim představám a snům. Z naší nabídky si můžete vybrat plavbu Příroda & Kultura a poznat přírodní a kulturní bohatství Chorvatska na jedné z autentických dřevných plachetnic. 

Plavba Krásy Dubrovníku (KL_5) vás odvede do minulosti a bude vám vyprávět příběh o starobylých hradbách města Dubrovníku. Na této plavbě kromě Dubrovníku navšívíte i nedaleký ostrov Šipan, ostrůvky Elefati, Lopud a Koločep, poloostrov Pelješac, ostrov Korčulu a Hvar a Národní park Mljet. Národní parky a kultura – je plavba, kterou si vybere většina našich hostů a pokud si vy vyberete právě tuto plavbu, navštívíte město císaře Dioklecijána – Split, historické a kulturní UNESCO město Trogir, Národní park Krka a souostroví Kornati, starobylé město Zadar, kde navštívíte kostela Sv. Donata a světový unikát mořské varhany, města Šibeník, Primošten a Skradin...  

Land&Cruise plavby jsou kombinací plavby na moři a odpočinku na pevnině jako např. v městě Záhřebu, průměrná délka plavby je 10 dnů. 

Pro milovníky dobrodružství máme v nabídce tématické Cyklistické a Turistické plavy. Některé z cyklistických a turistických tras nevyžadují velkou fyzickou připravenost. Pro osoby ve středním a pokročilém věku máme v nabídce elektrokola, které pomůžou překonat náročnější úseky trasy. Cyklistické a turistické plavby jsou doprovázeny profesionálními průvodci, doporučujeme si sebou vzít cyklistické vybavení a vybavení pro pěší turistiku (odpovídající obuv, batoh, náhradní oblečení, ochranu před deštěm/sluncem), teleskopické vycházkové hole jsou obvykle zahrnuty v ceně platby.

Pokud jste mladí a zvědaví, naše katogorie plaveb Mladý & Zvědavý je tou pravou plavbou pro Vás. Tato kategorie zahrnuje plavby Chorvatskem, jejichž cílem je návštěva Párty destinací na Jadranu, dále plavby, které vyžadují větší fyzickou zdatnost jako jsou Slim, Fit & Vital z Opatije (4 nebo 5 dnů) a ostatní plavby, které zahrnují větší aktivitu nebo jízdu na kole. 

Vyhněte se přeplněným výletním lodím a vyberte si intimní atmosférů na jedné z plachetnic a guletů pro Vaši dovolenou v Chorvatsku. 


Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Simply the best
Travelife - Sustainability in tourism
Skvělé nabídky Chorvatska najdete ve svém Inboxu!
Děkujeme! Nesprávná e-mailová adresa!