O nás

Profil firmy

Váš specialista na dovolenou v Chorvatsku již od r. 2001
Více než 200 000 spokojených zákazníků
Záruka kvality
Přímí kontakt s pronajímateli
Odborníci na výběr destinací
Tým profesionálů & cestovních poradců
Pobočky na pobřeží Jaderského moře
Split, Rogoznica, Vodice, Vrboska, Trogir, Omiš, Primošten, Tučepi

Adriagate.com

Přicházející cestovní kancelář specializovaná na zprostředkování prodeje ubytovacích kapacit v Chorvatsku na Istrii, Kvarneru, Dalmácii, ve vnitrozemí chorvatská a na území Černé Hory. Úspěšně pracuje od roku 2001. se sídlem ve Splitu, kde je situován stejně tak i centrální rezervační systém, používaný pro rezervační proces, pro více než 10.000 apartmánů a domů. I když je hlavním prodejním kanálem agentury internet, Adriagate.com má i kancelářské pobočky v místech Crikvenica, Biograd na Moru, Vodice, Primošten,  Rogoznica, Trogir, Omiš a Vrboska, a ve více než 10 kancelářích exkluzivní franchise spolupráce, kde naši klienti mají možnost zaplatit nebo využít našich služeb v rámci Maďarska.

Stránka www.adriagate.com je přeložena do 13 jazyků.

Ročně stránku navštíví přes 6.000.000 návštěvníků, a více než 100.000 hostů ročně, si své ubytování zarezervuje přes naše webové stránky.

Většina našich hostů přijíždí z Německa, Francie a Itálie, ale nezaostávají ani hosté z Maďarska, České republiky, Slovenska, Slovinska a Polska.

Více než 60% z hostů jsou rodiny, a zbytek jsou mladí a skupiny.

Služby

Naše nabídka představuje velkou část produktů cestovního ruchu v Chorvatsku, včetně kvalitního ubytování na soukromí, hotelové ubytování, plavby po Jadranu, autentické ubytování charakteristické pro Chorvatsko, jako jsou kamenné domy a izolované "Robinson" domy na ostrovech. Dále nabízíme služby dopravy, výlety, lodní lístky, transfery a rent-a-car.

Databáze ubytování je dobře udržována a aktualizována, a tak Vám umožňuje možnost okamžité rezervace většinu našich výrobků. Vzhledem k tomu, že pracujeme přímo s majiteli domů, a jsme specializovaní na prodej kapacit v Chorvatsku, jsme přesvědčeni o tom, že právě my Vám můžeme poskytnout ty nejlepší služby pro Vaši dovolenou na Jadranu.

Spolupracujeme s 30 nejdůležitějšími portály na světě, s více než 100 touroperátory a agenturami, které aktivně prodávají naše ubytovací kapacity, a naše prázdninové domy najdete na portálech:

BookingCom
Tripadvisor
Atraveo
Casamundo
Homeaway
Homelidays
Fewo direkt
Amatori
E-domizil
TUI
Airbnb
Eurorelais
Wimdu
Uniline
Expedia
Palma
Cartour
Kompas
Kroati.de
Abritel
Holidu
Szallas
Bungalow net
HomeToGo

Posláním agentury Adriagate.com je inovativní prezentací, kvalitní turistickou nabídkou a profesionální službou, orientovanou na potřeby a přání zákazníků současně s využitím nejmodernějších technologií, umožnit hostům v co nejkratším čase zorganizovat dovolenou přímo ze svého domova.

Adriagate.com, své společensky odpovědné působení, zakládá na vysoce kvalintých produktech, ekologicky udržitelném podnikáním, kvalitě vztahu se svými zaměstnanci, udržování životního prostředí a komunity jako celku. Cílem podnikání Adriagate.com je uspokojování potřeb turistů a místní komunity, s maximální ochranou a racionálním využíváním zdrojů.

Adriagate TravelLife

Začátkem roku 2015 nám byl udělen certifikát Travelife, jako potvrzení ve směru, na kterém si zakládá působení naší agentury a tak se zcela věnujeme udržitelnému rozvoji.

Cílem politiky udržitelnosti agentury Adriagate.com je podpora změny směrem k udržitelnému podnikání, současně při zachování růstu a ekonomického rozvoje agentury. Při plánování své aktivity Adriagate.com, klade důraz na životní prostředí jako nedílnou součást hospodářského procesu, a stanovuje si cíle v souladu s potřebami lidstva.

Náš produkt, nezapomenutelnou dovolenou, kterou nabízíme hostům, znamená příliv turistů v destinacích na pobřeží Jaderského moře, což jistě ovlivňuje životní prostředí, ale snažíme se, aby tento vliv byl přijatelným pro místní obyvatelstvo a byl udržitelný iv budoucnosti. Největší výzvou které čelíme, je prezentovat výhody ekologického cestovního ruchu našim hostům, a tím vytvořit vazbu mezi klientem, politikou udržitelnosti a kvalitou výrobků.

Download PDF: Politika udržitelnosti
Igor
Igor Popović
Zakladatel & CEO
Toni
Toni Blašković
Zakladatel & CEO
Renata
Renata Blašković
Vedoucí účetního oddělení
Ana
Ana Popović
Vedoucí web oddělení
Ognjen
Ognjen Botica
Vedoucí oddělení informatiky
Darija
Martina Valerijev
B2B manažer
Petra
Petra Brekalo
Vedoucí oddělení produkce
soukromého ubytování
Mate
Mate Balić
Personální ředitel

Skvělé nabídky Chorvatska najdete ve svém Inboxu!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

All rights reserved © 2020