Získejte slevu 10 % s kódem:

PLATÍ POUZE NA REZERVACE UBYTOVÁNÍ.

AGBEE10
kce končí:
DNY
HODIN
MINUT
SEKUND

Plavby pro skupiny / teambuilding- Chorvatsko

Tato kategorie je zaměřena na skupiny hostů a zahrnuje návrhy nejlepších výletních programů všeho druhu v Chorvatsku od standardních programů zaměřených na přírodní a kulturní krásy Chorvatska se spoustou koupání a opalování až po aktivní cyklistické trasy s loděmi všech kategorií od deluxe lodi po tradiční dřevěné plachetnice. Mimořádné skupinové slevy za rezervace vyššího počtu kajut nebo za pronájem celé lodi jsou k dispozici na vyžádání, zašlete nám proto prosím e-mail s podrobnostmi vašeho požadavku na info@adriagate.com nebo nám zavolejte na +385 21 271 870.

Podmínkou pro využití speciálních skupinových slev je minimální počet 7 osob ve skupině, samotná trasa může být pouze příklad, protože v případě pronájmu celé lodi má skupina maximální flexibilitu při sestavování itinerářů dle svých přání.

Objevte kouzlo chorvatského pobřeží a ostrovů se skupinou přátel, kolegů nebo příbuzných. Ideální kategorie s nejlepšími nabídkami pro jakýkoli druh skupinové plavby podél chorvatského pobřeží. Ať už se jedná o teambuilding spolupracovníků, oslavu výročí svatby, promoce, setkání skupiny lidí podobného zaměření, jsme tu pro vás. Naším hlavním posláním je vytvořit ideální plavební program, který si získá vaše srdce. 

Potřebujete více informací? 

V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte na info@adriagate.com nebo telefonicky na telefonním čísle +385 21 271870.

Fotogalerie
Krásy jižní Dalmácie (KL_2)  
Přístav: Split
od 16825 kč za osobu

Vyber datum příjezdu:
od 42063 kč za osobu

Vyber datum příjezdu:
od 34372 kč za osobu

Vyber datum příjezdu: