Rejsy grupowe / teambuildings - Chorwacja

Ta kategoria skupia się na grupach gości i zawiera propozycje najlepszych programów rejsowych wszelkiego rodzaju w Chorwacji, od standardowych programów skoncentrowanych na naturalnym i kulturowym pięknie Chorwacji z dużą ilością kąpieli i opalania, do aktywnych tras rowerowych wraz ze statkami wszystkich kategorii, od delux łodzi, do tradycyjnych, drewnianych żaglowców. Wyjątkowe zniżki grupowe na rezerwację określonej liczby kabin lub na wynajem całego statku są dostępne na zapytanie, więc wyślij nam e-mail ze szczegółowymi pytaniami na adres info@adriagate.com lub zadzwoń pod numer +385 21 271 870.
Odkryj uroki chorwackiego wybrzeża i wyspy z grupą przyjaciół, kolegów lub krewnych. Idealna kategoria z najlepszymi ofertami na wszelkiego rodzaju rejsy grupowe wzdłuż chorwackiego wybrzeża. Niezależnie od tego, czy chodzi o teambuilding współpracowników, obchody rocznicy ślubu, ukończenie studiów, zebranie grupy osób o podobnych zainteresowaniach, jesteśmy tu dla Was. Naszą główną misją jest stworzenie idealnego programu rejsowego, który podbije Wasze serca.

W przypadku jakichkolwiek pytań i informacji, skontaktuj się z nami na e-mail: info@adriagate.com lub telefonicznie +385 21 271870.

Galeria zdjęć
od 3284 zl od osoby

Wybierz datę wyjazdu:
od 8211 zl od osoby

Wybierz datę wyjazdu:
od 6710 zl od osoby

Wybierz datę wyjazdu: