Wynajem łodzi motorowych - Chorwacja

Wyobraźcie sobie, że spędzacie idealne wakacje pod żaglami w Chorwacji w intymnym towarzystwie bliskich przyjaciół i rodziny, zwiedzając Adriatyk we własnym tempie? - Wspaniale! Trafiliście we właściwe miejsce! :) Jeśli wolice mieć więcej prywatności i komfortu lub uważacie, że wspólna kabina na małym statku wycieczkowym nie zapewnia pożądanego komfortu, możecie wybrać jedną z naszych wypożyczalni jachtów i cieszyć się wakacjami na jachcie w Chorwacji, tak jak wa, odpowiada otoczony najbliższymi. Jedną z zalet wynajmu jachtu w Chorwacji jest żeglowanie we własnym tempie, radość ze swobody odkrywania ukrytych zatok, jak również najlepszych miejsc do nurkowania i jednocześnie mając całkowitą swobodę w tworzeniu własnego idealnego planu podróży.

Jeśli chodzi o elastyczność podróży i możliwość dostosowania każdego aspektu podróży, swobodę odkrywania Adriatyku we własnym tempie, wynajem łodzi w Chorwacji daje naprawdę różnorodne możliwości, więc nie jest zaskoczeniem, że stał się jednym ulubionych pomysłów na rodzinne wakacje. Macie swobodę wyboru czarteru bez załogi w Chorwacji i samodzielnego żeglowania wokół wysp na Adriatyku. Możecie się zdecydować na wynajem łodzi i zaufać doświadczonemu skipperowi do opracowania trasy rejsu, którą konsultujecie z najbliższymi. Bez względu na to, co zdecydujecie, jedno jest pewne - wynajem jachtów w Chorwacji zabierze Twoją rodzinę w żeglarską przygodę, którą na zawsze zapamiętacie!

EARLY BOOKING DISCOUNT

Take advantage of early booking discounts on catamarans, sailboats, motorboats ranging from 5% to 25% on the full charter amount.

W celu uzyskania dalszych informacji skontaktuj się z nami pod adresem info@adriagate.com lub telefonicznie pod numerem +38521271870
Galeria zdjęć

Najlepsze, co Chorwacja może zaoferować znajdziesz w swojej skrzynce mailowej!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

eu logo
Hamag Bicro logo

All rights reserved © 2024