Przewodnik po plażach

Przewodnik po plażach w Chorwacji zawiera mnóstwo informacji, które są niezbędne, jeśli chcecie dobrze zaplanować wakacje dla siebie i swojej rodziny, znaleźć piaszczystą plażę lub plażę z mnóstwem atrakcji dla dzieci, przyjaciół itp. Jest to jeden z największych i najbardziej wszechstronnych przewodników po plażach w Chorwacji i gromadzi 3 przybrzeżne regiony: Istrię, Dalmację i Kvarner oraz wyspy, gdzie najbardziej popularne plaże znajdują się na wyspie Hvar, Rab, Brač, Krk i innych.   

Plaże dla psów okazały się bardzo pożądane, dlatego na Wasza prośbę, stworzyliśmy specjalną kategorię plaż dla psów w Chorwacji. Mamy nadzieję, że ta kategoria plaż dla psów będzie pomocna wszystkim właścicielom zwierząt domowych, aby odnaleźli odpowiednią plażę, na której wspólnie mogą cieszyć się morskim orzeźwieniem podczas swojego letniego wypoczynku. 

A jeśli byliście już na niektórych plażach z naszego przewodnika po plażach, odważcie się i uzupełnijcie informacje przydatnym komentarzem, wstawcie wideo lub zdjęcie, które zrobiliście.   

Poszukiwanie i odkrywanie ukrytych, najpopularniejszych i najbardziej interesujących plaż na chorwackim wybrzeżu, nigdy nie było łatwiejsze, dzięki wyszukiwarce według regionów i kategorii plaż, które przygotowaliśmy dla Was w naszym przewodniku.  


Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Simply the best
Travelife - Sustainability in tourism
Najlepsze, co Chorwacja może zaoferować znajdziesz w swojej skrzynce mailowej!
Dziękujemy! Błędny adres e-mailowy