Získejte slevu 10 % s kódem:

PLATÍ POUZE NA REZERVACE UBYTOVÁNÍ.

AGBEE10
kce končí:
DNY
HODIN
MINUT
SEKUND

Průvodce plážemi

Vyhledejte nejlepší pláž v Chorvatsku pro nezapomenutelnou dovolenou

Destinace:
Kategorie:

Pláže v Chorvatsku

Dovolenkujete s rodinou alebo s priateľmi? Hľadáte zábavu a nočný život alebo pokoj a oddych, piesok alebo šport, dobrodružstvo, obľubujete bohatstvo a krásu morského dna alebo vietor v plachtách? Viete už kde by ste chceli stráviť Vašu dovolenku alebo ste sponntánni a pripravení riadiť sa našimi radami a zažiť aj niečo mimoriadne?

V Chorvatsku existuje mnoho pláží, náš průvodce zahrnuje více než 400 pláží podél pobřeží Jadranského moře a ostrovů od Dalmácie, Kvarneru do Istrie. Plážemi jsme Vám chtěli ukázat všechny krásy Chorvatska a proč je Chorvatsko jedna z nejpopulárnějších letních destinací ve světě. Kromě popisů, které nám přibližují samotnou pláž, podrobné stránky o plážích jsou obohaceny fotografiemi, stejně jako i informacemi o zařízeních, které můžete na pláži najít, který apartmán nebo dům rezervovat, a které z nich se nachází na pláži, kde se chcete okoupat a strávit dovolenou.Náš sprievodca plážami Chorvátska pomôže nájsť ideálnu pláž pre každého z Vás.

Průvodce plážemi Chorvatska obsahuje mnoho informací, které jsou důležité, pokud chcete pečlivě naplánovat dovolenou pro sebe a svoje blízké, najít písečnou pláž nebo pláž s mnoha aktivitami pro Vaše děti, přátelé apod. Toto je jeden z největších a nejrozsáhlejších průvodců plážemi Chorvatska a zahrnuje 3 pobřežní oblasti: Istrii, Dalmácii a Kvarner s ostrovy, ze kterých jsou oblíbené pláže na ostrově Hvaru, Rabu, Brači, Krku a další.

Pláže pro psy se ukázaly být velice vyhledavanými, proto jsme na základě Vašich požadavků vytvořili i speciální kategorii pláží pro psy v Chorvatsku. Doufáme, že tato kategorie pláží pro psy bude velkým pomocníkem pro majitele domácích mazlíčků při hledání pláží, kde si společně budou moct užívat mořského osvěžení během své dovolené v letních dnech.

Pokud jste navštívili některé z pláží v našem průvodci plážemi, nebojte se a doplňte informace užitečným komentářem, videem nebo fotografií, kterou jste pořídili.Objevování a prozkoumávání nejskrytějších, oblíbených a zajímavých pláží na chorvatském pobřeží nikdy nebylo jednodušší s vyhledáváním po oblastech a kategoriích pláží, které jsme pro Vás připravili v našem průvodci.

Viz více  Zavři 

Vybrané kategorie pláží

Aby pro Vás bylo hledání a výběr pláže v Chorvatsku jednodušší a zajímavější, vytvořili jsme 9 kategorií, které zahrnují přes 400 pláží v Chorvatsku, takže si můžete prohlédnout rodinné pláže, pláže na samotě, pláže označené modrou vlajkou za kvalitu a čistotu moře, nejoblíbenější písečné pláže, pláže pro mladé lidi a pláže vhodné pro vodní sporty. Věříme, že v našem průvodci najdete spoustu zajímavých pláží, na kterých si budete užívat koupání a opalování při Vaši dovolené v Chorvatsku.

Skvělé nabídky Chorvatska najdete ve svém Inboxu!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

eu logo
Hamag Bicro logo

All rights reserved © 2024