Získejte slevu 5 % s kódem:

PLATÍ POUZE NA REZERVACE UBYTOVÁNÍ.

COOL5
kce končí:
DNY
HODIN
MINUT
SEKUND

Proč Adriagate?

rent-a-car
  1. Rezervace & uštetrite do 150 €
  2. Žádné další náklady
  3. Jistota vrácení peněz
  4. Platíte až při příjezdu
  5. Nestranné komentáře hosty

1. Rezervujte a ušetřete do 150 € při Vaší příští rezervaci prostřednictvím

Při rezervaci přes stránku Adriagate získáte dárkový poukaz v hodnotě od 50 do 150 €, který můžete použít při Vaší příští rezervaci.

2. Žádné další náklady

Vypočtená cena je výsledná cena, kterou zaplatíte. S Adriagate nemáte další výdaje při rezervaci a ani poplatky za bankovní převod, protože transakci provádíte v rámci Evropské unie.

3. Jistota vrácení peněz

Důvod navíc, proč se při výběru dovolené v Chorvatsku rozhodnout pro Adriagate je garance vrácení peněz ve lhůtě 72 hodin od uhrazení rezervace(*že do začátku konzumace služeb zůstává více než 31 dní) . Rezervovali jste vysněné ubytování a zjistíte, že nemůžete cestovat? Pokud rezervaci zrušíte do 72 hodin od jejího uhrazení, Adriagate Vám vrátí celou zaplacenou částku. Platí jen při první změně rezervace. S námi se vyplatí rezervovat!

4. Platíte až při příjezdu

Rezervujte si již nyní nejlepší ubytování přes Adriagate, přičemž akontaci zaplatíte hned a zbytek až po příjezdu do Chorvatska. Včasnou rezervací můžete ušetřit a zároveň získáte více času na ušetření peněz pro Vaši dovolenou v Chorvatsku! (S výjimkou objektů, kde to není uvedeno.)

5. Nestranné komentáře hosty

Přečtěte si jak někteří naši hosté vnímali svůj pobyt v Chorvatsku, jaké jsou jejich dojmy a zkušenosti s naší agenturou! Hodnocení a komentáře hosty jsou přímo od nich po návratu z dovolené, kterou strávili v Chorvatsku.

Skvělé nabídky Chorvatska najdete ve svém Inboxu!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

eu logo
Hamag Bicro logo

All rights reserved © 2024