Sprievodca chorvátskymi plážami

Sprievodca plážami v Chorvátsku, obsahuje veľké množstvo informácií, ktoré sú dôležité na starostlivé plánovanie dovolenky pre seba a svoju rodinu, vyhľadajte piesočnú pláž alebo pláž s ponukou rôznych aktivít pre vaše deti, priateľov atd. Je to jeden z najväčších a najkomplexnejších sprievodcov po plážach v Chorvátsku a spája tri pobrežné regióny: Istriu, Dalmáciu a Kvarner a ostrovy, z ktorých sú obľúbené pláže na ostrove Hvar, Rab, Brač, Krk a ďalších.

Pláže pre psov sa ukázali byť veľmi vyhľadávanými, preto sme vytvorili na vašu žiadosť špeciálnu kategóriu pláži pre psov. Dúfame, že táto kategória pláží pre psov veľmi pomôže majiteľom domácich miláčikov,  nájsť pláže, kde si môžu počas letnej dovolenky spoločne vychutnávať kúpanie v mori.

A ak ste už boli na niektorých z pláži, ktoré sú na zozname nášho sprievodcu, odvážte sa a doplňte informácie o užitočný komentár, video alebo fotografiu, ktorú ste zaznamenali.

Spoznávanie a objavovanie najskrytejších, najobľúbenejších a najzaujímavejších pláží na chorvátskom pobreží nebolo nikdy jednoduchšie, pri vyhľadávaní podľa regiónov a kategórií pláží, ktoré sme vám pripravili v našom sprievodcovi.


Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Simply the best
Travelife - Sustainability in tourism
Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!
Ďakujeme! Nesprávna e-mailová adresa!