Sprievodca chorvátskymi plážami

Vyhľadajte si najkrajšiu pláž v Chorvátsku pre nezabudnuteľnú dovolenku

Destinácia:
Kategória:

Pláže v Chorvátsku

Dovolenkujete s rodinou alebo s priateľmi? Hľadáte zábavu a nočný život alebo pokoj a oddych, piesok alebo šport, dobrodružstvo, obľubujete bohatstvo a krásu morského dna alebo vietor v plachtách? Viete už kde by ste chceli stráviť Vašu dovolenku alebo ste sponntánni a pripravení riadiť sa našimi radami a zažiť aj niečo mimoriadne?

V Chorvátsku existuje mnoho pláží a náš sprievodca zhromažďuje viac ako 400 pláží pozdĺž Jadranského mora a ostrovov od Dalmácie, Kvarneru až do Istrie. Týmto spôsobom sme vám chceli ukázať všetky krásy Chorvátska a prečo je Chorvátsko jednou z najobľúbenejších letných destinácií na svete. Okrem opisu, v ktorom podrobnejšie opisujeme samotnú pláž, stránky sú obohatené fotografiami ako aj opisom  vybavenia, ktoré je dostupné na jednotlivých plážach a odporúčame aj ubytovanie, ktoré sa nachádza v blízkosti pláže, na ktorej by ste sa chceli kúpať a stráviť svoju dovolenku.
Náš sprievodca plážami Chorvátska pomôže nájsť ideálnu pláž pre každého z Vás.

Sprievodca plážami v Chorvátsku, obsahuje veľké množstvo informácií, ktoré sú dôležité na starostlivé plánovanie dovolenky pre seba a svoju rodinu, vyhľadajte piesočnú pláž alebo pláž s ponukou rôznych aktivít pre vaše deti, priateľov atd. Je to jeden z najväčších a najkomplexnejších sprievodcov po plážach v Chorvátsku a spája tri pobrežné regióny: Istriu, Dalmáciu a Kvarner a ostrovy, z ktorých sú obľúbené pláže na ostrove Hvar, Rab, Brač, Krk a ďalších.

Pláže pre psov sa ukázali byť veľmi vyhľadávanými, preto sme vytvorili na vašu žiadosť špeciálnu kategóriu pláži pre psov. Dúfame, že táto kategória pláží pre psov veľmi pomôže majiteľom domácich miláčikov,  nájsť pláže, kde si môžu počas letnej dovolenky spoločne vychutnávať kúpanie v mori.

A ak ste už boli na niektorých z pláži, ktoré sú na zozname nášho sprievodcu, odvážte sa a doplňte informácie o užitočný komentár, video alebo fotografiu, ktorú ste zaznamenali.

Spoznávanie a objavovanie najskrytejších, najobľúbenejších a najzaujímavejších pláží na chorvátskom pobreží nebolo nikdy jednoduchšie, pri vyhľadávaní podľa regiónov a kategórií pláží, ktoré sme vám pripravili v našom sprievodcovi.

Ukáž viac  Zatvor 

Vybrané kategórie pláží

Aby vám vyhľadávanie a výber pláže v Chorvátsku bolo čo jednoduchšie a zaujímavejšie, vytvorili sme až 9 kategórií, ktoré pokrývajú viac ako 400 pláží v Chorvátsku, a tak si môžete pozrieť rodinné pláže, pláže na samote, pláže ocenené modrou vlajkou za kvalitu a čistotu mora, medzi najobľúbenejšie patria piesočné pláže, pláže pre mladých a pláže vhodné na morské športy. Veríme, že v našom sprievodcovi nájdete veľa zaujímavých pláží, kde si počas dovolenky v Chorvátsku užijete plávanie a opaľovanie.

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

eu logo
Hamag Bicro logo

All rights reserved © 2024