Charter plavidla- Chorvatsko

Představujete si, že strávíte dokonalou dovolenou při plavbě v Chorvatsku ve společnosti vašich nejbližších přátel a rodiny a budete prozkoumávat všechny krásy Jadranu vašim vlastním tempem? Výborně! Pak jste na správném místě! :) Pokud dáváte přednost soukromí a pohodlí nebo máte pocit, že malá výletní loď nenabízí požadovaný standard, můžete si z naší nabídky vybrat pronájem jachty a užít si svou dovolenou na jachtě v Chorvatsku způsobem, který vám nejlépe vyhovuje a být obklopeni vašimi nejbližšími. Jednou z výhod dovolené na charterové jachtě v Chorvatsku je plavba vaším vlastním tempem, zatímco si užívate svobody a objevujete kouzla skrytých zátok a nejlepší místa ke šnorchlování a zároveň máte úplnou svobodu v plánovaní vašeho programu.

Pokud jde o flexibilitu cestování a možnost přizpůsobit každý aspekt cesty vašim požadavkům, svobodu prozkoumat Jadran svým vlastním tempem, pronájem charter lodí v Chorvatsku nabízí opravdu rozmanité možnosti, takže není žádným překvapením, že se taková dovolená stala jednou z nejoblíbenějších nápadů pro rodinnou dovolenou. Můžete se rozhodnout pro charterovou loď v Chorvatsku, kterou budete sami navigovat a prozkoumáte všechny krásy ostrovů na Jadranu nebo si můžete pronajmout charterovou loď v Chorvatsku s kapitánem a důvěřovat zkušenému kapitánu, který vás bezpečně zavedete na všechna místa, které stojí za prohlídku, zatímco si vy budete užívat společné chvilky se svými blízkými. Bez ohlednu na to, jak se rozhodnete, jedna věc je jistá – charterové lodě v Chorvatsku odvedou vaši rodinu na dobrobrodružnou plavbu, kterou si budete navždy pamatovat!

SLEVA NA VČASNOU REZERVACI

Zvýhodněné slevy na včasnou rezervaci katamaránů, plachetnic, motorových člunů v rozsahu od 5% do 25% na celou charterovou částku.

Pro všechny další informace nás kontaktujte na info@adriagate.com nebo telefonicky na čísle +38521271870
Fotogalerie

Skvělé nabídky Chorvatska najdete ve svém Inboxu!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

eu logo
Hamag Bicro logo

All rights reserved © 2024