Získajte zľavu 5% s kódom:

PLATÍ IBA NA REZERVÁCIE UBYTOVANIA.

5MAY
Akcia končí:
DEŇ
HODINA
MINÚTA
SEKUNDA

Charter plavidlá - Chorvátsko

Prenájom plachetníc, katamaránov, motorových lodí a guletov

Predstavujete si, že strávite dokonalú dovolenku pri plavbe v Chorvátsku v spoločnosti vašich najbližších priateľov a rodiny a budete preskúmavať všetky krásy Jadranu vašim vlastným tempom? Výborne! Potom ste na správnom mieste! Ak dávate prednosť súkromie a pohodlie alebo máte pocit, že malá výletná loď neponúka požadovaný štandard, môžete si z našej ponuky vybrať prenájom jachty a užiť si svoju dovolenku na jachte v Chorvátsku spôsobom, ktorý vám najlepšie vyhovuje a byť obklopení vašimi najbližšími. Jednou z výhod dovolenky na charterové jachte v Chorvátsku je plavba vaším vlastným tempom, zatiaľ čo si užívate slobody a objavujete kúzla skrytých zátok a najlepšie miesta na šnorchlovanie a zároveň máte úplnú slobodu v plánovaní vášho programu.

Pokiaľ ide o flexibilitu cestovania a možnosť prispôsobiť každý aspekt cesty vašim požiadavkám, slobodu preskúmať Jadran svojím vlastným tempom, prenájom charter lodí v Chorvátsku ponúka naozaj rozmanité možnosti, takže nie je žiadnym prekvapením, že sa takáto dovolenka stala jednou z najobľúbenejších nápadov pre rodinnú dovolenku. Môžete sa rozhodnúť pre charterovú loď v Chorvátsku, ktorú budete sami navigovať a preskúmate všetky krásy ostrovov na Jadrane alebo si môžete prenajať charterovú loď v Chorvátsku s kapitánom a dôverovať skúsenému kapitánovi, ktorý vás bezpečne zavediete na všetky miesta, ktoré stoja za prehliadku, kým si vy budete užívať spoločné chvíľky so svojimi blízkymi. Bez obzriete na to, ako sa rozhodnete, jedna vec je istá - charterové lode v Chorvátsku odvedú vašu rodinu na dobrobrodružnou plavbu, ktorú si budete navždy pamätať!

ZĽAVA NA SKORÚ REZERVÁCIU

Využite zľavy na skorú rezerváciu katamaránov, plachetníc, motorových člnov v rozsahu od 5% do 25% na celú charterovú sumu.

Pre všetky ďalšie informácie nás kontaktujte na info@adriagate.com alebo telefonicky na čísle +38521271870
Foto galéria

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

eu logo
Hamag Bicro logo

All rights reserved © 2024