Ubytování Plitvice

Ubytování NP Plitvická jezera a v okolí

H2

Najděte si nejlepší ubytování na Plitvicích, které splní všechny Vaše očekávání. V nabídce máme mnoho apartmánů, pokojů a domů na samotě v Národním parku Plitvická jezera av okolí. Pokud si přejete zažít krásy Plitvic, vyberte si ubytování uvnitř parku, a užívejte v nedotčené přírodě Plitvic z první ruky.

Poznámka: Pro větší počet výsledků, doporučujeme zvolit si v hlavní sezóně, sobotu jako první den příjezdu!

FLEXIBILNÍ STORNO PODMÍNKY

Využijte flexibilitu a rezervujte si dovolenou bezstarostně s nejlepšími nabídkami a cenami. Více se dozvíte ve Všeobecných

Všeobecných obchodních podmínkách

FLEXIBILNÍ STORNO PODMÍNKY

Využijte flexibilitu a rezervujte si dovolenou bezstarostně s nejlepšími nabídkami a cenami. Více se dozvíte ve Všeobecných

Všeobecných obchodních podmínkách
Ubytování nebylo nalezeno, prosíme, změňte vaše nastavení.

Nenašli jste co jste hledali?

KONTAKTUJTE NÁS


Plitvice Ubytování
Přejete si navštívit Plitvická jezera a ubytovat se v top ubytovacích jednotkách hned při národním parku?

Pro skutečnou dovolenou a odreagování se od stresu si vyberte Plitvice – oblasti jedinečné přírodní krásy. V zalesněné horské krajině leží terasovitě pod sebou šestnáct překrásných Plitvických jezer křišťálové modro-zelené barvy. Vysoké vodopády vznikají přeléváním vody z vyšších jezer do nižších a svou krásou berou návštěvníkům dech. Pro dovolenou na Plitvicích si vyberte ubytování z naší nabídky soukromého ubytování a hotelů v bezprostřední blízkosti národního parku Plitvice.

Soukromé ubytování zahrnuje pokoje na rodinných usedlostech, což může dodat vašemu pobytu další rozměr vřelého pohostinství v místní rodině, nebo apartmány pro ty, kteří si chtějí dopřát více soukromí. Prohlédněte si nabídku hotelů a soukromého ubytování na Plitvicích, vyberte si ubytování, které vám nejvíce vyhovuje a rezervujte si jej přes internet nebo telefonem.

Skvělé nabídky Chorvatska najdete ve svém Inboxu!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

eu logo
Hamag Bicro logo

All rights reserved © 2024