Taxi transfery Rijeka (Krk - ostrov Krk)

NÁJDI TRANSFER

Hľadáte transfery automobilom z letiska alebo na Letisko Rijeka?

Ak potrebujete transfér automobilom z Letiska Rijeka, využitím naších transférov sa vyhnete zápche a uštríte svoj čas.

Letisko Rijeka se nachádza na ostrove Krk, približne 20 km od mesta Rijeka. Situované v srdci Kvarnera, u blízkostí väčších turistických destinácií je významným letiskom pre severný diel Jadranského pobrežia. Aj keď najaktívnejšie v letnej sezóne, keď je prepojené s 9-mi európskymi štátmi a 19-mi mestami, letisko je v prevádzke po celý rok. Často sa organizujú panoramické lety nad Jadranským pobrežím, alebo na trening leteckej posádky.

Letecké spoločností, ktoré spolupracujú s Letiskom Rijeka: Croatia Airlines, Germanwings, Condor, RyanAir, SkyWork Airlines, Welcome Air, Norwegian Air Shuttle, AirBaltic, Danube Wings, EuroLot.

Letisko Rijeka je jeden z najlepších bodov odchodu na dovolenku v Chorvátsku. Vyhnite sa cestovnej zápche a rezervujte si transfer z Rijeky s Adriagate.com do destinácie Vašej dovolenky.

Transfer na ostrov?

Adriagate na požiadanie ponúka tiež všetky all inclusive transfery na ostrovy, medzi ktoré patrí transfery do prístavu na trajekt, lístky na trajekt a tiež transfery po ostrove do vášho cieľa.

Čo keď potrebujete detské autosedačky?

Detské autosedačky a sedačky pre bábätká sú zahrnuté v cene, jednoducho nás informujte vopred a my vám ju zaistíme.

Cestujete vo väčšej skupine alebo nemôžete nájsť svoj cieľ?

Ak váš požadovaný cieľ nie je medzi ponúkanými cieľovými destináciami alebo máte záujem o prevoz pre viac ako 8 osôb, pošlite nám prosím žiadosť e-mailom na adresu info@adriagate.com s uvedením presného miesta vyzdvihnutia a presného cieľa spolu s dátumom a počtom osôb a my vám v čo najkratšom čase pošleme našu ponuku ubytovania. Poznámka: Sadzby transfere sú spočítané za vozidlo, nie podľa počtu osôb.

Čo keď má váš let meškanie?

Čakacia doba na letisku v prípade oneskoreného letu je zahrnutá v cene, naši vodiči starostlivo sledujú letový poriadok a podľa toho upraví svoj časový plán.

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

eu logo
Hamag Bicro logo

All rights reserved © 2022