Taxi transfery Rijeka (Krk - ostrov Krk)

NAJDI TRANSFER

Hledáte transfery automobilem z letiště nebo na Letiště Rijeka?

Pokud potřebujete transfer automobilem z Letiště Rijeka, využitím našich transferů se vyhnete zácpě a ustrnout svůj čas.

Letiště Rijeka se nachází na ostrově Krk, přibližně 20 km od města Rijeka. Situované v srdci Kvarnera, u blízkostí větších turistických destinací je významným letištěm pro severní díl Jadranského pobřeží. I když nejaktivnější v letní sezóně, kdy je propojeno s 9 - mi evropskými státy a 19 - mi městy, letiště je v provozu po celý rok. Často se pořádají panoramické lety nad Jaderským pobřežím, nebo na trening letecké posádky.

Letecké společností, které spolupracují s Letištěm Rijeka: Croatia Airlines, Germanwings, Condor, RyanAir, SkyWork Airlines, Welcome Air, Norwegian Air Shuttle, AirBaltic, Danube Wings, Eurolot.

Letiště Rijeka je jeden z nejlepších bodů odjezdu na dovolenou v Chorvatsku. Vyhněte se cestovní zácpě a rezervujte si transfer z Rijeky s Adriagate.com do destinace Vaší dovolené.

Transfer na ostrov?

Adriagate na požádání nabízí také všechny all inclusive transfery na ostrovy, mezi něž patří transfery do přístavu na trajekt, lístky na trajekt a také transfery po ostrově do vašeho cíle.

Co když potřebujete dětské autosedačky?

Dětské autosedačky a sedačky pro miminka jsou zahrnuty v ceně, jednoduše nás informujte předem a my vám ji zajistíme.

Cestujete ve větší skupině nebo nemůžete najít svůj cíl?

Pokud váš požadovaný cíl není mezi nabízenými cílovými destinacemi nebo máte zájem o převoz pro více než 8 osob, pošlete nám prosím žádost e-mailem na adresu info@adriagate.com s uvedením přesného místa vyzvednutí a přesného cíle spolu s datumem a počtem osob a my vám v co nejkratší době pošleme naší nabídku ubytování. Poznámka: Sazby transferu jsou spočítané za vozidlo, nikoli podle počtu osob.

A co když má váš let zpoždění?

Čekací doba na letišti v případě zpožděného letu je zahrnuta v ceně, naši řidiči pečlivě sledují letový řád a podle toho upraví svůj časový plán.

Skvělé nabídky Chorvatska najdete ve svém Inboxu!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

eu logo
Hamag Bicro logo

All rights reserved © 2023