Taxi transfery Pula

Taxi transfery Letiště Pula

Taxi transfery letiště Pula

Hledáte transfer z letiště nebo na Letiště Pula?

Nabízíme služby transferů automobilem na Letiště Pula. Kontaktujte nás s důvěrou, rádi zorganizujeme transfer automobilem na letiště Pula nebo z / do jiné destinace v Chorvatsku.

Pula je hlavním městem Istrie, známé mírným klimatem, nespoutanou priíodou a čistým mořem. Díky svému neuvěřitelném historickém bohatství Pula se často nazývá také "grad muzej". (Město muzeí )

Letiště Pula je mezinárodním letištěm, často nazývané také jako "hlavní vrata" do Istrie. Nachází se 6 km od města Pula, s možností přijmout velká letadla. Kvůli příznivým klimatickým a tehnickým podmínkám, využívá se i jako alternativní letiště pro sousední státy Často ho používají JET SET cestující při příležitost návštěvy Národního parka Brijuni, nebo při odjezdu na koncert do Arény Pula.

Pula je dobře propojena s velkými evropskými městy přes celý rok, a hlavně v turistické sezóně. Kromě s Croatia Airlines, Pula spolupracuje s: Ukraine International Airlines, Jat Airways, Germanwings, Ryanair, Air Mediterranee, Norwegian Air Shuttle, Scandinavian Airline System, Lufthansa, Jet2.com, Finnair, Thomson Airways.

Vyhněte se možnosti zpoždění a bezpečné svůj transfer rezervací přes Adriagate.com Nabízíme přívoz z nebo na Letiště Pula, tak abyste pohodlně a na čas stihli přijet do.

Skvělé nabídky Chorvatska najdete ve svém Inboxu!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Quality guarantee UKAS - ISO 9001
Secure payment HTZ

All rights reserved © 2020