Taxi transfery Pula

NAJDI TRANSFER

Hledáte transfer z letiště nebo na Letiště Pula?

Nabízíme služby transferů automobilem na Letiště Pula. Kontaktujte nás s důvěrou, rádi zorganizujeme transfer automobilem na letiště Pula nebo z / do jiné destinace v Chorvatsku.

Pula je hlavním městem Istrie, známé mírným klimatem, nespoutanou priíodou a čistým mořem. Díky svému neuvěřitelném historickém bohatství Pula se často nazývá také "grad muzej". (Město muzeí )

Letiště Pula je mezinárodním letištěm, často nazývané také jako "hlavní vrata" do Istrie. Nachází se 6 km od města Pula, s možností přijmout velká letadla. Kvůli příznivým klimatickým a tehnickým podmínkám, využívá se i jako alternativní letiště pro sousední státy Často ho používají JET SET cestující při příležitost návštěvy Národního parka Brijuni, nebo při odjezdu na koncert do Arény Pula.

Pula je dobře propojena s velkými evropskými městy přes celý rok, a hlavně v turistické sezóně. Kromě s Croatia Airlines, Pula spolupracuje s: Ukraine International Airlines, Jat Airways, Germanwings, Ryanair, Air Mediterranee, Norwegian Air Shuttle, Scandinavian Airline System, Lufthansa, Jet2.com, Finnair, Thomson Airways.

Vyhněte se možnosti zpoždění a bezpečné svůj transfer rezervací přes Adriagate.com Nabízíme přívoz z nebo na Letiště Pula, tak abyste pohodlně a na čas stihli přijet do.

Transfer na ostrov?

Adriagate na požádání nabízí také všechny all inclusive transfery na ostrovy, mezi něž patří transfery do přístavu na trajekt, lístky na trajekt a také transfery po ostrově do vašeho cíle.

Co když potřebujete dětské autosedačky?

Dětské autosedačky a sedačky pro miminka jsou zahrnuty v ceně, jednoduše nás informujte předem a my vám ji zajistíme.

Cestujete ve větší skupině nebo nemůžete najít svůj cíl?

Pokud váš požadovaný cíl není mezi nabízenými cílovými destinacemi nebo máte zájem o převoz pro více než 8 osob, pošlete nám prosím žádost e-mailem na adresu info@adriagate.com s uvedením přesného místa vyzvednutí a přesného cíle spolu s datumem a počtem osob a my vám v co nejkratší době pošleme naší nabídku ubytování. Poznámka: Sazby transferu jsou spočítané za vozidlo, nikoli podle počtu osob.

A co když má váš let zpoždění?

Čekací doba na letišti v případě zpožděného letu je zahrnuta v ceně, naši řidiči pečlivě sledují letový řád a podle toho upraví svůj časový plán.

Skvělé nabídky Chorvatska najdete ve svém Inboxu!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

eu logo
Hamag Bicro logo

All rights reserved © 2023