Taxi transfery Pula

Taxi transfery Lotnisko Pula

Taxi transfery lotnisko Pula

Szukam transferu z lub na lotnisko w Puli?

Świadczymy usługi transportowe samochód w Pula Airport. Wystarczy skontaktować się z nami i możemy zorganizować transfer samochodem do lotniska Pula z / do dowolnego miejsca w Chorwacji.

Pula jest głównym miastem, słynie z łagodnego klimatu, dziewiczej przyrody i czystego morza. Dzięki swojej niesamowitemu dziedzictwu historycznemu Pula jest często nazywany "muzeum miasta". Pula Airport to międzynarodowy port lotniczy, często nazywane" Bramą główna " na Istrii. Hotel znajduje się 6 km od miasta Pula, jest w stanie pomieścić duże samoloty. Ze względu na korzystne warunki klimatyczne i techniczne, jest również wykorzystywane jako alternatywne lotnisko dla krajów sąsiednich. Jest często używany przezs podróżnych Jet Set podczas wizyty w Parku Narodowym Brijuni lub wybierających się na koncert w Arena w Puli.

Pula jest dobrze podłączony do wszystkich głównych miast europejskich przez cały rok, szczególnie w sezonie turystycznym. Oprócz chorwackich linii lotniczych: Ukraine International Airlines, Jat Airways, Germanwings, Ryanair, Air Mediterranee, Norwegian Air Shuttle, Scandinavian Airline System, Lufthansa, Jet2.com, Finnair, Thomson Airways.

Uniknij opóźnień i zapewnij sobie transfer przez Adriagate.com. Zapewniamy komfortowy transport do i z lotniska Pula do wybranego celu.

Najlepsze, co Chorwacja może zaoferować znajdziesz w swojej skrzynce mailowej!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Quality guarantee UKAS - ISO 9001
Secure payment HTZ

All rights reserved © 2020