Taxi transfery Pula

NÁJDI TRANSFER

Hľadáte transfér z letiska alebo na Letisko Pula?

Ponúkame služby transferov automobilom na Letisko Pula. Kontaktujte nás s dôverou, radi zorganizujeme transfer automobilom na letisko Pula alebo z/do inej destinácie v Chorvátsku.

Pula je hlavným mestom Istrie, známe miernou klímou , nespútanou priíodou a čistým morom..Vďaka svojmu neuveriteľnom historickom bohatstve Pula sa často nazýva aj „grad muzej“. ( mesto múzeí)

Letisko Pula je medzinárodným letiskom , často nazývané aj ako “hlavné vráta” do Istrie. Nachádza sa 6 km od mesta Pula , s možnosťou prijať veľké lietadlá. Kvôli priaznivým klimatickým a tehnickým podmienkam , využíva sa aj ako alternatívne letisko pre susedné štáty Často ho používajú JET SET cestujúci pri príležitosi návštevy Národného parka Brijuni, alebo pri odchode na koncert do Arény Pula.

Pula je dobre prepojená s veľkými európskými mestami cez celý rok, a hlavne v turistickej sezóne. Okrem s Croatia Airlines, Pula spolupracuje s: Ukraine International Airlines, Jat Airways, Germanwings, Ryanair, Air Mediterranee, Norwegian Air Shuttle, Scandinavian Airline System, Lufthansa, Jet2.com, Finnair, Thomson Airways.

Vyhnite sa možnosti meškania a zabezpečte si svoj transfer rezerváciou cez Adriagate.com Ponúkame prievoz z alebo na Letisko Pula, tak aby ste pohodlne a na čas stihli pricestovať do požadovanej destinácie.

Transfer na ostrov?

Adriagate na požiadanie ponúka tiež všetky all inclusive transfery na ostrovy, medzi ktoré patrí transfery do prístavu na trajekt, lístky na trajekt a tiež transfery po ostrove do vášho cieľa.

Čo keď potrebujete detské autosedačky?

Detské autosedačky a sedačky pre bábätká sú zahrnuté v cene, jednoducho nás informujte vopred a my vám ju zaistíme.

Cestujete vo väčšej skupine alebo nemôžete nájsť svoj cieľ?

Ak váš požadovaný cieľ nie je medzi ponúkanými cieľovými destináciami alebo máte záujem o prevoz pre viac ako 8 osôb, pošlite nám prosím žiadosť e-mailom na adresu info@adriagate.com s uvedením presného miesta vyzdvihnutia a presného cieľa spolu s dátumom a počtom osôb a my vám v čo najkratšom čase pošleme našu ponuku ubytovania. Poznámka: Sadzby transfere sú spočítané za vozidlo, nie podľa počtu osôb.

Čo keď má váš let meškanie?

Čakacia doba na letisku v prípade oneskoreného letu je zahrnutá v cene, naši vodiči starostlivo sledujú letový poriadok a podľa toho upraví svoj časový plán.

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

eu logo
Hamag Bicro logo

All rights reserved © 2023