Taxi transfery Pula

Taxi transfery Letisko Pula

Taxi transfery letisko Pula

Hľadáte transfér z letiska alebo na Letisko Pula?

Ponúkame služby transferov automobilom na Letisko Pula. Kontaktujte nás s dôverou, radi zorganizujeme transfer automobilom na letisko Pula alebo z/do inej destinácie v Chorvátsku.

Pula je hlavným mestom Istrie, známe miernou klímou , nespútanou priíodou a čistým morom..Vďaka svojmu neuveriteľnom historickom bohatstve Pula sa často nazýva aj „grad muzej“. ( mesto múzeí)

Letisko Pula je medzinárodným letiskom , často nazývané aj ako “hlavné vráta” do Istrie. Nachádza sa 6 km od mesta Pula , s možnosťou prijať veľké lietadlá. Kvôli priaznivým klimatickým a tehnickým podmienkam , využíva sa aj ako alternatívne letisko pre susedné štáty Často ho používajú JET SET cestujúci pri príležitosi návštevy Národného parka Brijuni, alebo pri odchode na koncert do Arény Pula.

Pula je dobre prepojená s veľkými európskými mestami cez celý rok, a hlavne v turistickej sezóne. Okrem s Croatia Airlines, Pula spolupracuje s: Ukraine International Airlines, Jat Airways, Germanwings, Ryanair, Air Mediterranee, Norwegian Air Shuttle, Scandinavian Airline System, Lufthansa, Jet2.com, Finnair, Thomson Airways.

Vyhnite sa možnosti meškania a zabezpečte si svoj transfer rezerváciou cez Adriagate.com Ponúkame prievoz z alebo na Letisko Pula, tak aby ste pohodlne a na čas stihli pricestovať do požadovanej destinácie.

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Quality guarantee UKAS - ISO 9001
Secure payment HTZ

All rights reserved © 2020