Taxi transfery Split

NÁJDI TRANSFER

Cestujete lietadlom do Splitu? Hľadáte transfér z letiska alebo na Letisko Split?

Ponúkame Vám transfery z Letika Split do želanej destincie v Chorvátsku. Taktiež ak potrebujete transfér automobilom zo želanej destinácie na Letisko Split, môžeme organizovať transfér, ktorý Vám ušetrí čas a umožní užívať si dovolenku v Dalmácií bez starostí o prievoz.

Split je najväčšie mesto na Jadranskom pobreží a druhý najväčšie v Chorvátsku. Je domovom mnohých turistických atrakcií, ako sú Diokleciánov Pálac, pláže, mnoho kvalitných reštaurácií a vinných pivníc. Vďaka blízkostí strednodalmatínskych ostrovov, taktiež je vážnym tranzitným strediskom.

Letisko Split je tretie najväčšie letisko v Chorvátsku (po letisku Zagreb a Dubrovnik) Pripadá k menším letiskám, medzinárodné letisko sa nachádza 20 km od Splitu v meste Kaštela v neprostrednej blízkosti mesta Trogir.Je Vážnym tranzitným miestom pre chorvátsku leteckú spoločnosť Croatia Airlines.Momentálne má letisko len jeden terminál, ale v roku 2014 sa plánuje dostavba terminála aby sa mohla zväčšiť kapaciteta letiska.

Letisko je najaktívnejšie v letných mesiacoch, keď Letisko Split ponúka množstvo letov, do európskych miest ako sú: London, Amsterdam, Frankfurt, Rim i Pariz.

Zápchy na letisku môžu biť vyčerpávajúce, preto Vám radíme aby ste si zarezervovali transfer zo Splitu z našej ponuky.

Zoznam niektorých z najhlavnejších leteckých spoločností, ktoré spolupracujú s Letiskom Split: Adria Airways, Aeroflot, Air Berlin, Austrian Airlines, Croatia Airlines, EasyJet, Finnair, Germanwings, Lufthansa, Scandinavian Airlines, SkyWork Airlines.

Transfer na ostrov?

Adriagate na požiadanie ponúka tiež všetky all inclusive transfery na ostrovy, medzi ktoré patrí transfery do prístavu na trajekt, lístky na trajekt a tiež transfery po ostrove do vášho cieľa.

Čo keď potrebujete detské autosedačky?

Detské autosedačky a sedačky pre bábätká sú zahrnuté v cene, jednoducho nás informujte vopred a my vám ju zaistíme.

Cestujete vo väčšej skupine alebo nemôžete nájsť svoj cieľ?

Ak váš požadovaný cieľ nie je medzi ponúkanými cieľovými destináciami alebo máte záujem o prevoz pre viac ako 8 osôb, pošlite nám prosím žiadosť e-mailom na adresu info@adriagate.com s uvedením presného miesta vyzdvihnutia a presného cieľa spolu s dátumom a počtom osôb a my vám v čo najkratšom čase pošleme našu ponuku ubytovania. Poznámka: Sadzby transfere sú spočítané za vozidlo, nie podľa počtu osôb.

Čo keď má váš let meškanie?

Čakacia doba na letisku v prípade oneskoreného letu je zahrnutá v cene, naši vodiči starostlivo sledujú letový poriadok a podľa toho upraví svoj časový plán.

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

eu logo
Hamag Bicro logo

All rights reserved © 2023