Taxi transfery Split

Taxi transfery Letisko Split

Taxi transfery letisko Split

Cestujete lietadlom do Splitu? Hľadáte transfér z letiska alebo na Letisko Split?

Ponúkame Vám transfery z Letika Split do želanej destincie v Chorvátsku. Taktiež ak potrebujete transfér automobilom zo želanej destinácie na Letisko Split, môžeme organizovať transfér, ktorý Vám ušetrí čas a umožní užívať si dovolenku v Dalmácií bez starostí o prievoz.

Split je najväčšie mesto na Jadranskom pobreží a druhý najväčšie v Chorvátsku. Je domovom mnohých turistických atrakcií, ako sú Diokleciánov Pálac, pláže, mnoho kvalitných reštaurácií a vinných pivníc. Vďaka blízkostí strednodalmatínskych ostrovov, taktiež je vážnym tranzitným strediskom.

Letisko Split je tretie najväčšie letisko v Chorvátsku (po letisku Zagreb a Dubrovnik) Pripadá k menším letiskám, medzinárodné letisko sa nachádza 20 km od Splitu v meste Kaštela v neprostrednej blízkosti mesta Trogir.Je Vážnym tranzitným miestom pre chorvátsku leteckú spoločnosť Croatia Airlines.Momentálne má letisko len jeden terminál, ale v roku 2014 sa plánuje dostavba terminála aby sa mohla zväčšiť kapaciteta letiska.

Letisko je najaktívnejšie v letných mesiacoch, keď Letisko Split ponúka množstvo letov, do európskych miest ako sú: London, Amsterdam, Frankfurt, Rim i Pariz.

Zápchy na letisku môžu biť vyčerpávajúce, preto Vám radíme aby ste si zarezervovali transfer zo Splitu z našej ponuky.

Zoznam niektorých z najhlavnejších leteckých spoločností, ktoré spolupracujú s Letiskom Split: Adria Airways, Aeroflot, Air Berlin, Austrian Airlines, Croatia Airlines, EasyJet, Finnair, Germanwings, Lufthansa, Scandinavian Airlines, SkyWork Airlines.

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Quality guarantee UKAS - ISO 9001
Secure payment HTZ

All rights reserved © 2020