Taxi transfery Zagreb

Taxi transfery Letisko Zagreb

Taxi transfery letisko Zagreb

Hľadáte transfér z letiska alebo na Letisko Záhreb?

Dovoľte nám, aby sme Vám ponúkli najvýhodnejšie transféry z Letiska Záhreb do Vašej dovolenkovej destinácie, nezávisle od toho, či ste si rezervovali hotel v Záhrebe, alebo ubytovanie v apartmáne na Jadranskom pobreží.

Záhreb je hlavné a zároveň najväčšie mesto Chorvátska. Taktiež je vážným turistickým strediskom, hlavne z pohľadu turistov, ktorí cestujú k Jadranskému moru.

Letisko Záhreb, známe aj ako Letisko Pleso, je najväčšie medzinárodné letisko v Chorvátsku. Nachádza sa 15 km južne od Záhreba, v smere Veľkej Gorice a je hlavným tranzitným miestom pre najväčšiu Chorvátsku leteckú spoločnosť Croatia Airlines. Kapacita letiska je cca 2,5 miliónov cestujúcich ročne, a môžete si vychytiť let , skoro zo všetkých európskych letísk. Keďže dimenzie hlavného terminála je len 200mx58m a rampa letiska môže prijať približne 15 stredných a 2 väčšie lietadlá, očakáva sa nádstavba a modernizácia letiska v 2013 roku.

Zoznam niektorých z najhlavnejších leteckých spoločností, ktoré spolupracujú s Letiskom Záhreb. Croatia Airlines, Air France. Australian Airlines, British Airways, Germanwings, EasyJet, Lufthansa, TAP Portugal Representative Croatia and Slovenia, Turkish Airlines, SkyWork Airlines.

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Quality guarantee UKAS - ISO 9001
Secure payment HTZ

All rights reserved © 2020