Taxi transfery Zagreb

NÁJDI TRANSFER

Hľadáte transfér z letiska alebo na Letisko Záhreb?

Dovoľte nám, aby sme Vám ponúkli najvýhodnejšie transféry z Letiska Záhreb do Vašej dovolenkovej destinácie, nezávisle od toho, či ste si rezervovali hotel v Záhrebe, alebo ubytovanie v apartmáne na Jadranskom pobreží.

Záhreb je hlavné a zároveň najväčšie mesto Chorvátska. Taktiež je vážným turistickým strediskom, hlavne z pohľadu turistov, ktorí cestujú k Jadranskému moru.

Letisko Záhreb, známe aj ako Letisko Pleso, je najväčšie medzinárodné letisko v Chorvátsku. Nachádza sa 15 km južne od Záhreba, v smere Veľkej Gorice a je hlavným tranzitným miestom pre najväčšiu Chorvátsku leteckú spoločnosť Croatia Airlines. Kapacita letiska je cca 2,5 miliónov cestujúcich ročne, a môžete si vychytiť let , skoro zo všetkých európskych letísk. Keďže dimenzie hlavného terminála je len 200mx58m a rampa letiska môže prijať približne 15 stredných a 2 väčšie lietadlá, očakáva sa nádstavba a modernizácia letiska v 2013 roku.

Zoznam niektorých z najhlavnejších leteckých spoločností, ktoré spolupracujú s Letiskom Záhreb. Croatia Airlines, Air France. Australian Airlines, British Airways, Germanwings, EasyJet, Lufthansa, TAP Portugal Representative Croatia and Slovenia, Turkish Airlines, SkyWork Airlines.

Transfer na ostrov?

Adriagate na požiadanie ponúka tiež všetky all inclusive transfery na ostrovy, medzi ktoré patrí transfery do prístavu na trajekt, lístky na trajekt a tiež transfery po ostrove do vášho cieľa.

Čo keď potrebujete detské autosedačky?

Detské autosedačky a sedačky pre bábätká sú zahrnuté v cene, jednoducho nás informujte vopred a my vám ju zaistíme.

Cestujete vo väčšej skupine alebo nemôžete nájsť svoj cieľ?

Ak váš požadovaný cieľ nie je medzi ponúkanými cieľovými destináciami alebo máte záujem o prevoz pre viac ako 8 osôb, pošlite nám prosím žiadosť e-mailom na adresu info@adriagate.com s uvedením presného miesta vyzdvihnutia a presného cieľa spolu s dátumom a počtom osôb a my vám v čo najkratšom čase pošleme našu ponuku ubytovania. Poznámka: Sadzby transfere sú spočítané za vozidlo, nie podľa počtu osôb.

Čo keď má váš let meškanie?

Čakacia doba na letisku v prípade oneskoreného letu je zahrnutá v cene, naši vodiči starostlivo sledujú letový poriadok a podľa toho upraví svoj časový plán.

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

eu logo
Hamag Bicro logo

All rights reserved © 2022