Taxi transfery Zagreb

Taxi transfery Lotnisko Zagreb

Taxi transfery lotnisko Zagreb

Szukasz transferu z lub na lotnisko w Zagrzebiu?

Pozwolimy sobie zaoferować Państwu najlepsze transfery z lotniska do miejsca docelowego wypoczynku, niezależnie od tego, czy rezerwowaliście hotel w San Francisco czy kwaterach prywatnych na wybrzeżu Adriatyku.

Zagrzeb jest stolicą i największym miastem w Chorwacji. Jest także ważnym miejscem turystycznym, zwłaszcza dla pasażerów podróżujących nad Morze Adriatyckie.

Lotnisko w Zagrzebiu, znane również jako lotnisko Pleso, jest największym międzynarodoweym lotniskiem w Chorwacji. Znajduje się 15 km na południe od Zagrzebia w kierunku Velikiej Goricy i jest głównym miejscem dla największych chorwackich linii lotniczych Croatia Airlines. Pojemność lotniska jest około 2,5 mln pasażerów rocznie i można załapać się na lot do prawie wszystkich europejskich portów lotniczych. Wielkość głównego terminala to tylko 200m x 58m a rampa lotniska może pomieścić około 15 średnich i 2 większych samolotów. Oczekuje się powiększenia lotniska do początku 2013 roku.

Oto niektóre z głównych linii lotniczych współpracujących z lotniskiem w Zagrzebiu: Croatia Airlines, Air France, Austrian Airlines, British Airways, Germanwings, EasyJet, Lufthansa, TAP Portugal Przedstawiciel Chorwacji i Słowenii, Turkish Airlines, Skywork Airlines.

Najlepsze, co Chorwacja może zaoferować znajdziesz w swojej skrzynce mailowej!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Quality guarantee UKAS - ISO 9001
Secure payment HTZ

All rights reserved © 2020