Taxi transfery Split

Taxi transfery Lotnisko Split

Taxi transfery lotnisko Split

Podróżując samolotem do Splitu? Musisz przenieść do lub z lotniska w Splicie?

Oferujemy transport z lotniska w Splicie do dowolnego miejsca w Chorwacji. Ponadto, jeśli chcesz przenieść samochód z dowolnego miejsca w Split Airport, możemy zorganizować transfer, który pozwoli Ci zaoszczędzić czas, pozwalając cieszyć się wakacjami w Dalmacji, bez konieczności martwienia się o transport.

Split tonajwiększe miasto na wybrzeżu Adriatyku, adrugi co do wielkości w Chorwacji. Się wiele atrakcji turystycznych, takich jak Pałac, pięknych plaż, wielu znakomitych restauracji i winiarni Dioklecjana. Dzięki bliskości wyspy Środkowej Dalmacji, jest także ważnym ośrodkiem tranzytowym.

Lotnisko Split trzeci co do wielkości w Chorwacji ( po lotnisku w Zagrzebiu i Dubrowniku ). Jest to dość mała ,lotnisko znajduje się 20 km od Splitu w Kastela, w pobliżu Trogiru. Jest to ważny punkt tranzytowy dla największych chorwackich linii lotniczych Croatia Airlines. Obecnielotnisko posiada jeden terminal pasażerski, jednak w 2014 roku. zbuduje większy terminal z czterech lotówmostowych i rampa wyższa co zwiększy przepustowość lotniska.

Większość ruchu do / z lotniska ma się odbywać w miesiącach letnich, kiedylotnisko Split oferuje loty do wielu europejskich miast, takich jak Londyn, Amsterdam, Frankfurt, Rzym i Paryż.

Tłumy na zaciskach może być męczące, więc radzimy zarezerwować transfer z Split z naszej oferty.

Oto niektóre z linii lotniczych, z którymi Lotnisko Split jest roboczych: Adria Airways, Aeroflot, Air Berlin, Austrian Airlines, Croatia Airlines, easyJet, Finnair, Germanwings, Lufthansa, Scandinavian Airlines, Skywork Airlines.


Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Simply the best
Travelife - Sustainability in tourism
Najlepsze, co Chorwacja może zaoferować znajdziesz w swojej skrzynce mailowej!
Dziękujemy! Błędny adres e-mailowy