Taxi transfery Split

Taxi transfery Lotnisko Split

Taxi transfery lotnisko Split

Podróżując samolotem do Splitu? Musisz przenieść do lub z lotniska w Splicie?

Oferujemy transport z lotniska w Splicie do dowolnego miejsca w Chorwacji. Ponadto, jeśli chcesz przenieść samochód z dowolnego miejsca w Split Airport, możemy zorganizować transfer, który pozwoli Ci zaoszczędzić czas, pozwalając cieszyć się wakacjami w Dalmacji, bez konieczności martwienia się o transport.

Split tonajwiększe miasto na wybrzeżu Adriatyku, adrugi co do wielkości w Chorwacji. Się wiele atrakcji turystycznych, takich jak Pałac, pięknych plaż, wielu znakomitych restauracji i winiarni Dioklecjana. Dzięki bliskości wyspy Środkowej Dalmacji, jest także ważnym ośrodkiem tranzytowym.

Lotnisko Split trzeci co do wielkości w Chorwacji ( po lotnisku w Zagrzebiu i Dubrowniku ). Jest to dość mała ,lotnisko znajduje się 20 km od Splitu w Kastela, w pobliżu Trogiru. Jest to ważny punkt tranzytowy dla największych chorwackich linii lotniczych Croatia Airlines. Obecnielotnisko posiada jeden terminal pasażerski, jednak w 2014 roku. zbuduje większy terminal z czterech lotówmostowych i rampa wyższa co zwiększy przepustowość lotniska.

Większość ruchu do / z lotniska ma się odbywać w miesiącach letnich, kiedylotnisko Split oferuje loty do wielu europejskich miast, takich jak Londyn, Amsterdam, Frankfurt, Rzym i Paryż.

Tłumy na zaciskach może być męczące, więc radzimy zarezerwować transfer z Split z naszej oferty.

Oto niektóre z linii lotniczych, z którymi Lotnisko Split jest roboczych: Adria Airways, Aeroflot, Air Berlin, Austrian Airlines, Croatia Airlines, easyJet, Finnair, Germanwings, Lufthansa, Scandinavian Airlines, Skywork Airlines.

Najlepsze, co Chorwacja może zaoferować znajdziesz w swojej skrzynce mailowej!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Quality guarantee UKAS - ISO 9001
Secure payment HTZ

All rights reserved © 2020