Taxi transfery Split

Taxi transfery Letiště Split

Taxi transfery letiště Split

Cestujete letadlem do Splitu? Hledáte transfer z letiště nebo na Letiště Split?

Nabízíme Vám transfery z Letika Split do požadované destincie v Chorvatsku. Také pokud potřebujete transfer automobilem ze požadované destinace na Letiště Split, můžeme organizovat transfer, který Vám ušetří čas a umožní užívat si dovolenou v Dalmácii bez starostí o přívoz.

Split je největší město na Jadranském pobřeží a druhý největší v Chorvatsku. Je domovem mnoha turistických atrakcí, jako jsou Diokleciánův palác, pláže, mnoho kvalitních restaurací a vinných sklepů. Díky blízkostí Středodalmatské ostrovy, také je vážným tranzitním střediskem.

Letiště Split je třetí největší letiště v Chorvatsku ( po letišti Zagreb a Dubrovnik ) Připadá k menším letištím, mezinárodní letiště se nachází 20 km od Splitu ve městě Kaštela v bezprostřední blízkosti města Trogir.Je Vážným tranzitním místem pro chorvatskou leteckou společnost Croatia Airlines.Momentálne má letiště jen jeden terminál, ale v roce 2014 se plánuje dostavba terminala aby se mohla zvětšit kapaciteta letiště.

Letiště je nejaktivnější v letních měsících, kdy Letiště Split nabízí množství letů, do evropských měst jako jsou: London, Amsterdam, Frankfurt, Rim i Pariz.

Zácpy na letišti mohou bít vyčerpávající, proto Vám radíme abyste si zarezervovali transfer ze Splitu z naší nabídky.Seznam některých z nejhlavnějších leteckých společností, které spolupracují s Letištěm Split:Adria Airways, Aeroflot, Air Berlin, Austrian Airlines, Croatia Airlines, EasyJet, Finnair, Germanwings, Lufthansa, Scandinavian Airlines, SkyWork Airlines.

Skvělé nabídky Chorvatska najdete ve svém Inboxu!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Quality guarantee UKAS - ISO 9001
Secure payment HTZ

All rights reserved © 2020