Taxi transfery Dubrovnik

NAJDI TRANSFER

Hledáte transfery automobilem z letiště nebo na Letiště Dubrovnik?

Specializovaný jsme na nabídku rychlých transferů na Letiště Dubrovnik. Vyhněte se zácpě, propusťte nám organizaci Vašeho transfer z letiště nebo na Letiště Dubrovnik.

Dubrovnik je jedna z nejvýznamějších turistických destinací v Chorvatsku. Pro své významné a kulturní bohatství se nazývá také perlou Jadranu. V Městě jsou nejznámější zejména majestátní městské hradby, zachovalé kostely, kláštery a paláce.

Nejjednodušší způsob přijít do Dubrovníku je Letadlem. Letište Dubrovnik je množstvím převezeno pasažérů druhé největší letiště v Chorvatsku. Vzdálená je přibližně 20 km od centra Dubrovníku a pyšní se nejdelší leteckou dráhou v Chorvátsku.Je to mezinárodní letiště s jedním terminálem, stále v procesu modernizace. Po jejím úspěšném dokončení, bude to největší letiště v Chorvatsku.

Seznam některých z nejhlavnějších leteckých společností, které spolupracují s Letištěm Dubrovnik su:Croatia Airlines, EasyJet, Monarch, Lufthansa, Austrian Airlines, British Airways, Norvegian Air Shuttle, Jet2Com, Air Mediterran, Germanwings, Aeroflot.

Pokud si přejete vyhnout se zácpě a čekání taxi vozidla při příjezdu na Letisko Dubrovnik, doporučujeme Vám, abyste si zarezervovali jeden z našich transferů z Dubrovníku. Nabízíme Vám bezpečnou a pohodlnou službu transferů a vynikající zákaznickou podporu.

Transfer na ostrov?

Adriagate na požádání nabízí také všechny all inclusive transfery na ostrovy, mezi něž patří transfery do přístavu na trajekt, lístky na trajekt a také transfery po ostrově do vašeho cíle.

Co když potřebujete dětské autosedačky?

Dětské autosedačky a sedačky pro miminka jsou zahrnuty v ceně, jednoduše nás informujte předem a my vám ji zajistíme.

Cestujete ve větší skupině nebo nemůžete najít svůj cíl?

Pokud váš požadovaný cíl není mezi nabízenými cílovými destinacemi nebo máte zájem o převoz pro více než 8 osob, pošlete nám prosím žádost e-mailem na adresu info@adriagate.com s uvedením přesného místa vyzvednutí a přesného cíle spolu s datumem a počtem osob a my vám v co nejkratší době pošleme naší nabídku ubytování. Poznámka: Sazby transferu jsou spočítané za vozidlo, nikoli podle počtu osob.

A co když má váš let zpoždění?

Čekací doba na letišti v případě zpožděného letu je zahrnuta v ceně, naši řidiči pečlivě sledují letový řád a podle toho upraví svůj časový plán.

Skvělé nabídky Chorvatska najdete ve svém Inboxu!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

eu logo
Hamag Bicro logo

All rights reserved © 2022