Taxi transfery Dubrovnik

Taxi transfery Letiště Dubrovnik

Taxi transfery letiště Dubrovnik

Hledáte transfery automobilem z letiště nebo na Letiště Dubrovnik?

Specializovaný jsme na nabídku rychlých transferů na Letiště Dubrovnik. Vyhněte se zácpě, propusťte nám organizaci Vašeho transfer z letiště nebo na Letiště Dubrovnik.

Dubrovnik je jedna z nejvýznamějších turistických destinací v Chorvatsku. Pro své významné a kulturní bohatství se nazývá také perlou Jadranu. V Městě jsou nejznámější zejména majestátní městské hradby, zachovalé kostely, kláštery a paláce.

Nejjednodušší způsob přijít do Dubrovníku je Letadlem. Letište Dubrovnik je množstvím převezeno pasažérů druhé největší letiště v Chorvatsku. Vzdálená je přibližně 20 km od centra Dubrovníku a pyšní se nejdelší leteckou dráhou v Chorvátsku.Je to mezinárodní letiště s jedním terminálem, stále v procesu modernizace. Po jejím úspěšném dokončení, bude to největší letiště v Chorvatsku.

Seznam některých z nejhlavnějších leteckých společností, které spolupracují s Letištěm Dubrovnik su:Croatia Airlines, EasyJet, Monarch, Lufthansa, Austrian Airlines, British Airways, Norvegian Air Shuttle, Jet2Com, Air Mediterran, Germanwings, Aeroflot.

Pokud si přejete vyhnout se zácpě a čekání taxi vozidla při příjezdu na Letisko Dubrovnik, doporučujeme Vám, abyste si zarezervovali jeden z našich transferů z Dubrovníku. Nabízíme Vám bezpečnou a pohodlnou službu transferů a vynikající zákaznickou podporu.

Skvělé nabídky Chorvatska najdete ve svém Inboxu!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Quality guarantee UKAS - ISO 9001
Secure payment HTZ

All rights reserved © 2020