Taxi transfery Zadar

NAJDI TRANSFER

Hledáte transfer z letiště nebo na Letiště Zadar?

Pokud potřebujete transfer automobilem z Letiště Zadar, využitím našich transferů se vyhnete zácpě a ustrnout svůj čas.

Síťované v srdci Jadranu, Zadar je město staré 3000 let, které se pyšní svou významnou historickou minulostí a bohatstvím kulturních památek. Město Zadar je jedna top destinací v Chorvatsku.

Letiště Zadar se nachází v přibližně 12 km od centra města Zadar av blízkostí spojení na dálnici Zagreb- Split (Zadar 2). Je malé ale moderní a úspěšné letiště, které je nejvýznamnějším pro turisty, kteří navštěvují pobřeží Severní Dalmácie, ostrovy zadarského Archipelago a Plitvická jezera. Dále, kvůli svému okolí a blízkostí k pěti chorvatským národním parkem, je pravým odchodným bodem pro cestující, kteří vyhledávají dovolenou orientovanou směrem k přírodě.

Letiště Zadar úspěšně spolupracuje se společnostmi:Croatia Airlines, Ryanair, Germanwings, Lufthansa, InterSky, Danube Wings, Eurolot.com.

Pokud cestujete do jiné destinace, ušetříte si čas zarezervování transfer přes Adriagate.com. Zjistěte proč je to nejrychlejší a nejvýhodnější způsob, na přicestování do požadované destinace.

Transfer na ostrov?

Adriagate na požádání nabízí také všechny all inclusive transfery na ostrovy, mezi něž patří transfery do přístavu na trajekt, lístky na trajekt a také transfery po ostrově do vašeho cíle.

Co když potřebujete dětské autosedačky?

Dětské autosedačky a sedačky pro miminka jsou zahrnuty v ceně, jednoduše nás informujte předem a my vám ji zajistíme.

Cestujete ve větší skupině nebo nemůžete najít svůj cíl?

Pokud váš požadovaný cíl není mezi nabízenými cílovými destinacemi nebo máte zájem o převoz pro více než 8 osob, pošlete nám prosím žádost e-mailem na adresu info@adriagate.com s uvedením přesného místa vyzvednutí a přesného cíle spolu s datumem a počtem osob a my vám v co nejkratší době pošleme naší nabídku ubytování. Poznámka: Sazby transferu jsou spočítané za vozidlo, nikoli podle počtu osob.

A co když má váš let zpoždění?

Čekací doba na letišti v případě zpožděného letu je zahrnuta v ceně, naši řidiči pečlivě sledují letový řád a podle toho upraví svůj časový plán.

Skvělé nabídky Chorvatska najdete ve svém Inboxu!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

eu logo
Hamag Bicro logo

All rights reserved © 2021