Taxi transfery Zagreb

Taxi transfery Letiště Zagreb

Taxi transfery letiště Zagreb

Hledáte transfer z letiště nebo na Letiště Záhřeb?

Dovolte nám, abychom Vám nabídli nejvýhodnější transféry z Letiště Záhřeb do Vaší dovolenkové destinace, nezávisle na tom, zda jste si rezervovali hotel v Záhřebu, nebo ubytování v apartmánu na Jadranském pobřeží.

Záhřeb je hlavní a zároveň největší město Chorvatska. Také je vážným turistickým střediskem, hlavně z pohledu turistů, kteří cestují k Jaderskému moři.

Letiště Záhřeb, známé také jako Letiště Pleso, je největší mezinárodní letiště v Chorvatsku. Nachází se 15 km jižně od Záhřeb, ve směru Velké Gorice a je hlavním tranzitním místem pro největší Chorvatsku leteckou společnost Croatia Airlines. Kapacita letiště je cca 2,5 milionů cestujících ročně, a můžete si vychytal let, skoro ze všech evropských letišť. Jelikož dimenze hlavního terminala je jen 200mx58m a rampa letiště může přijmout přibližně 15 středních a 2 větší letadla, očekává se nástavba a modernizace letiště v 2013 roce.

Seznam některých z nejhlavnějších leteckých společností, které spolupracují s Letištěm Zagreb. Croatia Airlines, Air France. Australian Airlines, British Airways, Germanwings, EasyJet, Lufthansa, TAP Portugal Representative Croatia and Slovenia, Turkish Airlines, SkyWork Airlines.

Skvělé nabídky Chorvatska najdete ve svém Inboxu!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Quality guarantee UKAS - ISO 9001
Secure payment HTZ

All rights reserved © 2020