Taxi transfery Zagreb

NAJDI TRANSFER

Hledáte transfer z letiště nebo na Letiště Záhřeb?

Dovolte nám, abychom Vám nabídli nejvýhodnější transféry z Letiště Záhřeb do Vaší dovolenkové destinace, nezávisle na tom, zda jste si rezervovali hotel v Záhřebu, nebo ubytování v apartmánu na Jadranském pobřeží.

Záhřeb je hlavní a zároveň největší město Chorvatska. Také je vážným turistickým střediskem, hlavně z pohledu turistů, kteří cestují k Jaderskému moři.

Letiště Záhřeb, známé také jako Letiště Pleso, je největší mezinárodní letiště v Chorvatsku. Nachází se 15 km jižně od Záhřeb, ve směru Velké Gorice a je hlavním tranzitním místem pro největší Chorvatsku leteckou společnost Croatia Airlines. Kapacita letiště je cca 2,5 milionů cestujících ročně, a můžete si vychytal let, skoro ze všech evropských letišť. Jelikož dimenze hlavního terminala je jen 200mx58m a rampa letiště může přijmout přibližně 15 středních a 2 větší letadla, očekává se nástavba a modernizace letiště v 2013 roce.

Seznam některých z nejhlavnějších leteckých společností, které spolupracují s Letištěm Zagreb. Croatia Airlines, Air France. Australian Airlines, British Airways, Germanwings, EasyJet, Lufthansa, TAP Portugal Representative Croatia and Slovenia, Turkish Airlines, SkyWork Airlines.

Transfer na ostrov?

Adriagate na požádání nabízí také všechny all inclusive transfery na ostrovy, mezi něž patří transfery do přístavu na trajekt, lístky na trajekt a také transfery po ostrově do vašeho cíle.

Co když potřebujete dětské autosedačky?

Dětské autosedačky a sedačky pro miminka jsou zahrnuty v ceně, jednoduše nás informujte předem a my vám ji zajistíme.

Cestujete ve větší skupině nebo nemůžete najít svůj cíl?

Pokud váš požadovaný cíl není mezi nabízenými cílovými destinacemi nebo máte zájem o převoz pro více než 8 osob, pošlete nám prosím žádost e-mailem na adresu info@adriagate.com s uvedením přesného místa vyzvednutí a přesného cíle spolu s datumem a počtem osob a my vám v co nejkratší době pošleme naší nabídku ubytování. Poznámka: Sazby transferu jsou spočítané za vozidlo, nikoli podle počtu osob.

A co když má váš let zpoždění?

Čekací doba na letišti v případě zpožděného letu je zahrnuta v ceně, naši řidiči pečlivě sledují letový řád a podle toho upraví svůj časový plán.

Skvělé nabídky Chorvatska najdete ve svém Inboxu!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

eu logo
Hamag Bicro logo

All rights reserved © 2022