Taxi transfery Zadar

NÁJDI TRANSFER

Hľadáte transfér z letiska alebo na Letisko Zadar?

Ak potrebujete transfér automobilom z Letiska Zadar, využitím naších transférov sa vyhnete zápche a uštríte svoj čas.

Sitované v srdci Jadrana, Zadar je mesto staré 3000 rokov, ktoré sa pýši svojou významnou historickou minulosťou a bohatstvom kultúrnych pamiatok. Mesto Zadar je jedna top destinácií v Chorvátsku.

Letisko Zadar se nachádza približne 12 km od centra mesta Zadar a v blízkostí spojenia na dialnicu Zagreb-Split (Zadar 2). Je malé ale moderné a úspešné letisko, ktoré je najvýznamnejším pre turistov, ktorí navštevujú pobrežie Severnej Dalmácie, ostrovy zadarského archipelága a Plitvické jazerá. Ďalej, kvôli svojmu okoliu a blízkosťou k piatim chorvátskym národným parkom, je pravým odchodným bodom pre cestujúcich, ktorí vyhľadávajú dovolenku orientovanú smerom k prírode.

Letisko Zadar úspešne spolupracuje so spoločnosťami: Croatia Airlines, Ryanair, Germanwings, Lufthansa, InterSky, Danube Wings, Eurolot.com.

Ak cestujete do inej destinácie , ušetríte si čas zarezervovaním transfera cez Adriagate.com. Zistite prečo je to najrýchlejší a najvýhodnejší spôsob, na pricestovanie do požadovanej destinácie.

Transfer na ostrov?

Adriagate na požiadanie ponúka tiež všetky all inclusive transfery na ostrovy, medzi ktoré patrí transfery do prístavu na trajekt, lístky na trajekt a tiež transfery po ostrove do vášho cieľa.

Čo keď potrebujete detské autosedačky?

Detské autosedačky a sedačky pre bábätká sú zahrnuté v cene, jednoducho nás informujte vopred a my vám ju zaistíme.

Cestujete vo väčšej skupine alebo nemôžete nájsť svoj cieľ?

Ak váš požadovaný cieľ nie je medzi ponúkanými cieľovými destináciami alebo máte záujem o prevoz pre viac ako 8 osôb, pošlite nám prosím žiadosť e-mailom na adresu info@adriagate.com s uvedením presného miesta vyzdvihnutia a presného cieľa spolu s dátumom a počtom osôb a my vám v čo najkratšom čase pošleme našu ponuku ubytovania. Poznámka: Sadzby transfere sú spočítané za vozidlo, nie podľa počtu osôb.

Čo keď má váš let meškanie?

Čakacia doba na letisku v prípade oneskoreného letu je zahrnutá v cene, naši vodiči starostlivo sledujú letový poriadok a podľa toho upraví svoj časový plán.

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

eu logo
Hamag Bicro logo

All rights reserved © 2022