Taxi transfery Zadar

Taxi transfery Letisko Zadar

Taxi transfery letisko Zadar

Hľadáte transfér z letiska alebo na Letisko Zadar?

Ak potrebujete transfér automobilom z Letiska Zadar, využitím naších transférov sa vyhnete zápche a uštríte svoj čas.

Sitované v srdci Jadrana, Zadar je mesto staré 3000 rokov, ktoré sa pýši svojou významnou historickou minulosťou a bohatstvom kultúrnych pamiatok. Mesto Zadar je jedna top destinácií v Chorvátsku.

Letisko Zadar se nachádza približne 12 km od centra mesta Zadar a v blízkostí spojenia na dialnicu Zagreb-Split (Zadar 2). Je malé ale moderné a úspešné letisko, ktoré je najvýznamnejším pre turistov, ktorí navštevujú pobrežie Severnej Dalmácie, ostrovy zadarského archipelága a Plitvické jazerá. Ďalej, kvôli svojmu okoliu a blízkosťou k piatim chorvátskym národným parkom, je pravým odchodným bodom pre cestujúcich, ktorí vyhľadávajú dovolenku orientovanú smerom k prírode.

Letisko Zadar úspešne spolupracuje so spoločnosťami: Croatia Airlines, Ryanair, Germanwings, Lufthansa, InterSky, Danube Wings, Eurolot.com.

Ak cestujete do inej destinácie , ušetríte si čas zarezervovaním transfera cez Adriagate.com. Zistite prečo je to najrýchlejší a najvýhodnejší spôsob, na pricestovanie do požadovanej destinácie.

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Quality guarantee UKAS - ISO 9001
Secure payment HTZ

All rights reserved © 2020