Taxi transfery Dubrovnik

Taxi transfery Lotnisko Dubrovnik

Taxi transfery lotnisko Dubrovnik

Szukam transferu z lub na lotnisko w Dubrowniku?

Specjalizujemy się w dostarczaniu szybkich transfer na lotnisko w Dubrowniku. Chcesz uniknąć tłumów, zorganizujemy twój transfer z lub na lotnisko w Dubrowniku.

Dubrownik jest jednym z najważniejszych miejsc turystycznych w Chorwacji. Ze względu na jego wyjątkowo dziedzictwe historyczne i kulturowe jest często nazywany perłą Adriatyku. Słynie ze wspaniałych murów miejskich, dobrze zachowanych kościołów, klasztorów i pałaców.

Najprostszym sposobem dotarcia do Dubrownika jest samolot. Lotnisko w Dubrownikujest na podstawie liczby pasażerów, drugi co do wielkości w Chorwacji. Znajduje się około 20 km od centrum miasta i ma najdłuższy pas startowy w Chorwacji. Posiada międzynarodowe lotnisko, z jednego terminala, który jest jeszcze w trakcie modernizacji. Jednakże, po zakończeniu modernizacji będzie to największy port lotniczy w Chorwacji.

Najważniejsze linie lotnicze, które współpracują z lotniskiem w Dubrowniku są następujące: Croatian Airlines, EasyJet, Monarch, Lufthansa, Austrian Airlines, British Airways, Norwegian Air Shuttle, Jet2Com, Mediterranne, Germanwings, Aeroflot.

Jeśli chcesz uniknąć kłopotów z oczekiwaniem na taxi po lądowaniu na lotnisku w Dubrowniku, proponujemy zarezerwować jeden z naszych transferów z Dubrownika. Zapewniamy Państwu bezpieczny i wygodny transfer i doskonałą obsługę klienta.

Najlepsze, co Chorwacja może zaoferować znajdziesz w swojej skrzynce mailowej!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Quality guarantee UKAS - ISO 9001
Secure payment HTZ

All rights reserved © 2020