Taxi transfery Dubrovnik

ZNAJDŹ TRANSFER

Szukam transferu z lub na lotnisko w Dubrowniku?

Specjalizujemy się w dostarczaniu szybkich transfer na lotnisko w Dubrowniku. Chcesz uniknąć tłumów, zorganizujemy twój transfer z lub na lotnisko w Dubrowniku.

Dubrownik jest jednym z najważniejszych miejsc turystycznych w Chorwacji. Ze względu na jego wyjątkowo dziedzictwe historyczne i kulturowe jest często nazywany perłą Adriatyku. Słynie ze wspaniałych murów miejskich, dobrze zachowanych kościołów, klasztorów i pałaców.

Najprostszym sposobem dotarcia do Dubrownika jest samolot. Lotnisko w Dubrownikujest na podstawie liczby pasażerów, drugi co do wielkości w Chorwacji. Znajduje się około 20 km od centrum miasta i ma najdłuższy pas startowy w Chorwacji. Posiada międzynarodowe lotnisko, z jednego terminala, który jest jeszcze w trakcie modernizacji. Jednakże, po zakończeniu modernizacji będzie to największy port lotniczy w Chorwacji.

Najważniejsze linie lotnicze, które współpracują z lotniskiem w Dubrowniku są następujące: Croatian Airlines, EasyJet, Monarch, Lufthansa, Austrian Airlines, British Airways, Norwegian Air Shuttle, Jet2Com, Mediterranne, Germanwings, Aeroflot.

Jeśli chcesz uniknąć kłopotów z oczekiwaniem na taxi po lądowaniu na lotnisku w Dubrowniku, proponujemy zarezerwować jeden z naszych transferów z Dubrownika. Zapewniamy Państwu bezpieczny i wygodny transfer i doskonałą obsługę klienta.

Transfer na wyspę?

Adriagate oferuje również "All Inclusive" transfer na wyspy, usługa na życzenie, które obejmuje transfer do portu, bilety promowe, a także transfer na wyspie do miejsca docelowego.

Co, jeśli potrzebujesz fotelik dla dziecka?

Foteliki dziecięce są wliczone w cenę, po prostu poinformuj nas wcześniej, abyśmy mogli go przygotować do waszej dyspozycji.

Podróżujesz w większej grupie lub nie możesz odnaleźć swojego miejsca docelowego podróży?

Jeśli żądanego miejsca docelowego nie ma wśród oferowanych lokalizacji lub potrzebujesz transfer dla więcej niż 8 osób, wyślij nam zapytanie na e-mail: info@adriagate.com, podając dokładne miejsce odbioru i dokładne miejsce docelowe wraz z terminem i liczbą osób, a my jak najszybciej przedstawimy Ci naszą ofertę.

Uwaga: Stawki transferu są obliczane dla pojazdu, a nie dla liczby osób

A co w przypadku, gdy twój lot się opóźni?

Czas oczekiwania na lotnisku w przypadku opóźnionego lotu jest wliczony w cenę, nasi kierowcy dokładnie monitorują rozkład lotów i odpowiednio dostosowują swój rozkład.

Najlepsze, co Chorwacja może zaoferować znajdziesz w swojej skrzynce mailowej!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

eu logo
Hamag Bicro logo

All rights reserved © 2022