Autobusové zájazdy

HĽADAŤ DESTINÁCIU:

Geografická poloha, malá rozloha a bohaté kultúrne dedičstvo, robia Chorvátsko ideálnym miestom pre autobusové zájazdy. Mierne podnebie umožňuje, že si takmer celý rok, môžete vychutnať prechádzky a objavovať kultúrne a historické dedičstvo. Mnoho múzeí, galérií a kostolov ktoré sú dnes, ako historické pamiatky nultej kategórie, na zozname svetového dedičstva UNESCO, čakajú na Vás.

 Neoceniteľný poklad predstavuje 8 národných parkov, 11 parkov prírody a 1264 ostrovov, ostrovčekov, skál a útesov. Prírodné zaujímavosti, okrem pre milovníkov prírody, zostáva dostatok priestoru aj pre milovníkov dobrodružstva, ktorí určite objavia mnohé hory, kaňony rieky a potoky a ich pereje, neprehliadné pešie trasy. Labužníci, etnológovia a milovníci olivového oleja budú nadšení bohatstvom a rozmanitosťou ponuky.

Vážení hostia, partneri a priatelia, pripravili sme pre Vás celý rad rôznych zájazdov ako príklad toho, čo môžeme urobiť pre vás. Skupiny a výlety možno plne prispôsobiť vašim prianiam, potrebám a vekovým skupinám, v závislosti od počtu osôb a ročného obdobia.

Ukáž viac  Zatvor 

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

eu logo
Hamag Bicro logo

All rights reserved © 2022