Wycieczki autokarowe

ZNAJDŹ MIEJSCE:

Położenie geograficzne, mała powierzchnia i bogate dziedzictwo kulturowe sprawiają, że Chorwacja to idealne miejsce dla wycieczek autokarowych. Łagodny klimat pozwala, aby niemal przez cały rok, można było wybrać się na spacer i zobaczyć dziedzictwa kulturowe i historyczne. Liczne muzea, galerie i kościoły dzisiaj, jako zabytki na liścir światowego dziedzictwa UNESCO, czekają na odkrycie przez Was.

Bezcenne bogactwo czyni i osiem parków narodowych, 11 parków przyrody i 1264 wysp, wysepki, skały i rafy. Atrakcje przyrodnicze, oprócz tych dla miłośników natury, pozostawiają dużo miejsca i dla miłośników przygód, którzy z pewnością odkryja górskie kaniony, rzeki i strumienie na wielkich szlakach  turystycznych. Miłośników gastronomii, etnologii i oliwy z oliwek zachwyci z bogactw i różnorodność oferty.

Drodzy goście, partnerzy i przyjaciele, przygotowaliśmy szereg różnych wycieczek jako przykład tego co możemy zrobić dla Was. Grupy i wycieczki mogą być w pełni dostosowane do Państwa życzeń, potrzeb i grup wiekowych, w zależności od liczby osób i okresu w roku .

Więcej  Zamknij 

Najlepsze, co Chorwacja może zaoferować znajdziesz w swojej skrzynce mailowej!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

eu logo
Hamag Bicro logo

All rights reserved © 2023