Żywnošć & Wino

ZNAJDŹ MIEJSCE:

Odkryjcie  Chorwację, przez jej niewiarygodną gastronomię i enologię. Przyłączcie się do jednego z naszych kulinarnych programów, zawieziemy was do świata wszystkiego co najlepsze oferowanwgo przez chorwacka gastronomię. Korzystajcie z róznorodnych regionalnych specjałów przygotowanych według starej tradycji. Degustujcie sie różnymi posiłkami i delicjami począwszy od śródziemnomorskich specjałów Dalmacji i Istrii a konczywszy na tradycyjncyh specjałach kontynentalnej Chorwacji w ktorych poczujecie wpływ środkowoeuropejskiej kuchni.


Chorwacja jest ziemią znanych na cąłym świecie win i licznych, starych od stuleci, winnic i piwnic. Organizujuemy winne wycieczki w najwspanialsze winnice w Chorwacji, poczawszy od tych na zielonych stokach Istrii, poprzez bajecznych zakatków Slawonii az do słonecznej szarmanckiej Dalmacji. Spróbujcie niektóre od najbardziej znanych win i nauczcie się jak najwiecej o tradycyjnych technikach produkcji wina którą praktykują doswiadczeni winiarze.


Chorwacja je wyjątkowo dumna ze swoich drzew oliwnych które sa często nazywane świętymi drzewami. O ile szukacie niecodziennego i aktywnego wypoczynku, przyłączcie się do nas w zbieraniu oliwek. Pomóżcie lokalnym mieskzańcom w walce, dobrze się zabawcie, korzystajcie ze świezego powietrza a Wasz wysiłek będzie nagrodzony domową oliwą z oliwek.


Korzystajcie z najlepszego co oferuje chorwacka gastronomia i enologi, przyłączcie się do naszej kulinarnej podrózy i zapewnijcie sobie niezapomniany wypoczynek.

Więcej  Zamknij 

Najlepsze, co Chorwacja może zaoferować znajdziesz w swojej skrzynce mailowej!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

eu logo
Hamag Bicro logo

All rights reserved © 2023