Gastronomie & Enologie

VYHLEDEJ DESTINACI:

Poznejte Chorvatsko prostřednictvím neuvěřitelné chorvatské gastronomie a enologie. Vyberte si jeden z našich kulinářských programů a my Vás uvedeme do světa vynikajících pochoutek, které nabízí chorvatská kuchyně. Ochutnejte speciality jednotlivých regionů pečlivě připravené podle tradičních receptů. Nezapomeňte degustovat široký výběr jídel a dezertů od středomořské dalmatské a istrijské kuchyně až po tradiční jídla kontinentálního Chorvatska ovlivněného středoevropskou kuchyní.


Chorvatsko je známé světoznámými sorta vína, četnými sklepy a cennými vinohrady starými až několik století. V naší organizaci nabízíme vinné stezky po nejdůležitějších vinárnách v Chorvatsku. Začínáme na zelených březích Istrie, pokračujeme malebnou Slavonii a putujeme směrem k šarmantní sluneční Dalmácii. Ochutnejte nejznámější vína a poznejte více o tradičních technikách pěstování a výroby vína, které praktikují zkušení chorvatští vinaři.


Chorvatsko je nejvíce hrdé na své olivovníky, často nazývanými svatými stromy. Pokud hledáte neobyčejnou, ale aktivní dovolenou, přidejte se k nám při sklizni oliv, Pomůžete domácím obyvatelům při sklizni, dobře se pobavíte, relaxujte na čerstvém vzduchu a vaše snaha bude odměněna kvalitním domácím olivovým olejem.


Seznamte se s tím nejlepším, co chorvatská gastronomie a enologie nabízejí. Přidejte sk nám na našem gastronomickém putování a dopřejte si nezapomenutelnou dovolenou.

Viz více  Zavři 

Skvělé nabídky Chorvatska najdete ve svém Inboxu!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

eu logo
Hamag Bicro logo

All rights reserved © 2022