Dějiny & Kultura

VYHLEDEJ DESTINACI:

Chorvatsko je známé výjimečným přírodním bohatstvím a krásami, což ho předurčuje jako ideální destinaci na organizaci Vaší svatby, pracovního setkání nebo jiné akce, na kterou budete dlouho vzpomínat.

Pokud je Chorvatsko Vaším výběrem, kde se bude odehrávat nejbližší událost, dovolte, aby to Adriagate.com zorganizoval namísto Vás. Bez ohledu na to, zda plánujete na zámku v regionu Zagorje nebo ve velkolepém Dubrovníku, líbánky na jednom z nádherných chorvatských ostrovech nebo nějakou jinou akci v malé izolované istrijské vesničce, my jsme tu pro Vás, aby jste Vaše nápady zrealizovali. Bude nám ctí nabídnout Vám kompletní pobyt, vytvořený jen pro Vás, aby Vaše cesta do Chorvatska byla exkluzivní a jiná než ostatní.


Díky našim vícedenní pobytem budete mít příležitost seznámit se s bohatou chorvatskou historií a kulturou. Naplňte své dny nejmilejšími aktivitami, užijte si perfektní kombinaci kultury, historie a oddechu. Programy, které Vám nabízíme, jsou lahůdkou pro všechny, kteří chtějí blíže poznat chorvatské přírodní a historické dědictví. Nakoukněte do minulosti a navštivte Diokleciánův palác ve Splitu, jednu z nejznámějších historických památek v Chorvatsku. Objevte s námi kouzelný Dubrovník, jeho velkolepé hradby a věže oblemované modrým Jaderským mořem. Prozkoumejte s námi vnitrozemí Dalmácie a navštivte místa, které většina lidí nemá možnost vidět.


Svěřte nám Vaši důvěru a přesvědčte o kvalitě našich sIužieb. Splníme všechny Vaše přání a umožníme Vám dovolenou jako ze snu.

Viz více  Zavři 

Skvělé nabídky Chorvatska najdete ve svém Inboxu!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

eu logo
Hamag Bicro logo

All rights reserved © 2022