Poznávací pobyty v Chorvatsku

VYHLEDEJ DESTINACI:

Vícedenní programy v Chorvatsku

Pokud chcete, aby Vaše cesta do Chorvatska byla jedinečná, Adriagate.com je tím pravým výběrem pro Vás. Nabízíme Vám široký výběr pečlivě připravených vícedenních programů, které splní všechny Vaše očekávání a také sen o dokonalé dovolené. Dovolte nám provést Vás krásami Chorvatska, přidejte se k nám a pojďte s námi na jeden z našich mnoha výletů a objevte místa, o kterých se Vám ani nesnilo.

Seznamte se s Chorvatskem jako s top destinací dobrodružnéturistiky. Navštivte mnohé chorvatská městaa ostrovy s pohádkovou krásou, vinohrady staré několik století a sklepy s vynikajícími víny. objevte chutě Chorvatska a užívejte si na jednom z našich kulinářskýchvýletů nebo se alespoň nakrátko vraťte do minulosti do měst a obcí, které jsou pod ochranou UNESCO. Využijte znalostí našich profesionálních průvodců, který Vám zajistí vysoce kvalitní dovolenou v Chorvatsku.

Nabízíme Vám široký výběr sportovnícha dobrodružných pobytů. Zvlášť jsme hrdí na naše luxusní pobyty plánované pro menší skupiny s důrazem na nejzajímavější a nejkrásnější místa v Chorvatsku.

Pokud chcetecestovat podle vlastní chuti, vypracujeme pro Vás individuální programna přání, Stačí nám sdělit Vaše požadavky a zbytek přenechejte nám. Vynasnažíme se připravit pro Vás program dle Vašich zájmů a přání. VítámeVás v Chorvatsku, v zemi s výjimečnými přírodními krásami. Budeme dělat všechno, co je v našich silách, aby Vaše dovolená byla pro Vás nezapomenutelným zážitkem.

Viz více  Zavři 

  Members of
  Croatian National Tourist Board
  Association of Croatian travel agencies
  Simply the best
  Travelife - Sustainability in tourism
  Skvělé nabídky Chorvatska najdete ve svém Inboxu!
  Děkujeme! Nesprávná e-mailová adresa!