Poznávací pobyty v Chorvatsku

VYHLEDEJ DESTINACI:

Vícedenní programy v Chorvatsku

Pokud chcete, aby Vaše cesta do Chorvatska byla jedinečná, Adriagate je tím pravým výběrem pro Vás. Nabízíme Vám široký výběr pečlivě připravených vícedenních programů, které splní všechny Vaše očekávání a také sen o dokonalé dovolené. Dovolte nám provést Vás krásami Chorvatska, přidejte se k nám a pojďte s námi na jeden z našich mnoha výletů a objevte místa, o kterých se Vám ani nesnilo.

Seznamte se s Chorvatskem jako s top destinací dobrodružnéturistiky. Navštivte mnohé chorvatská městaa ostrovy s pohádkovou krásou, vinohrady staré několik století a sklepy s vynikajícími víny. objevte chutě Chorvatska a užívejte si na jednom z našich kulinářskýchvýletů nebo se alespoň nakrátko vraťte do minulosti do měst a obcí, které jsou pod ochranou UNESCO. Využijte znalostí našich profesionálních průvodců, který Vám zajistí vysoce kvalitní dovolenou v Chorvatsku.

Nabízíme Vám široký výběr sportovnícha dobrodružných pobytů. Zvlášť jsme hrdí na naše luxusní pobyty plánované pro menší skupiny s důrazem na nejzajímavější a nejkrásnější místa v Chorvatsku.

Pokud chcetecestovat podle vlastní chuti, vypracujeme pro Vás individuální programna přání, Stačí nám sdělit Vaše požadavky a zbytek přenechejte nám. Vynasnažíme se připravit pro Vás program dle Vašich zájmů a přání. VítámeVás v Chorvatsku, v zemi s výjimečnými přírodními krásami. Budeme dělat všechno, co je v našich silách, aby Vaše dovolená byla pro Vás nezapomenutelným zážitkem.

Viz více  Zavři 

  Skvělé nabídky Chorvatska najdete ve svém Inboxu!

  Members of
  Croatian National Tourist Board
  Association of Croatian travel agencies
  Travelife - Sustainability in tourism
  Secure payment HTZ

  eu logo
  Hamag Bicro logo

  All rights reserved © 2023