Sport & Dobrodružství

VYHLEDEJ DESTINACI:

Neuvěřitelná geografická rozmanitost činí Chorvatsko ideální destinací pro dobrodružný cestovní ruch. Moře, pohoří, řeky, jezera a další přírodní zajímavosti čekají na to, abyste je objevili. Díky příjemnému podnebí a přátelské atmosféře jsou venkovní sportovní aktivity něčím, co během svého pobytu v Chorvatsku, nesmíte nechat ujít.


Vyzkoušejte si adrenalinové dobrodružství při sportovních aktivitách během dovolené. Užijte si splav na kajaku nebo na kanoi po křišťálově čistých řekách a obdivujte kouzelnou a panenskou přírodu Chorvatska. Vyzkoušejte mořský kajak, objevte nádherné kaňony a jeskyně, prozkoumejte pláže a zátoky, ke kterým se větší čluny a lodě nemohou přiblížit. Doporučujeme Vám plavit se podél krásných chorvatských ostrovů nebo utéct od civilizace do klína přírody, případně vyzkoušet rafting.
Při turistice horskými masivy Chorvatska si užijte nezapomenutelné výhledy na mořskou krajinu, dopřejte svým smyslům ticho, klid a čerstvý vzduch. Pokud rádi poznáváte a objevujete svět a přírodu na kole, čekají na Vás četné cyklistické trasy a stezky, které Vám umožní nezapomenutelné a jedinečné zážitky. Pro všechny motocyklových fanoušky nabízíme speciální programy a nezapomenutelné dobrodružství na motorkách.


Dopřejte si možnost poznat nádherné krajinné scenérie, jaké jste určitě ještě neviděli. Chorvatsko Vás určitě chytí za srdce už po několika hodinách dobrodružství.
Sport je ideálním relaxem pro duši a tělo. Prožijte svou dovolenou v Chorvatsku a dopřejte si ideální rovnováhu odpočinku a aktivit.

Viz více  Zavři 

Skvělé nabídky Chorvatska najdete ve svém Inboxu!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

eu logo
Hamag Bicro logo

All rights reserved © 2022