Šport & Dobrodružstvo

HĽADAŤ DESTINÁCIU:

Neuveriteľná geografická rozmanitosť činí Chorvátsko ideálnou destináciou pre dobrodružný cestovný ruch. More, pohoria, rieky, jazerá a ďalšie prírodné zaujímavosti čakajú na to, aby ste ich objavili. Vďaka príjemnému podnebiu a priateľskej atmosfére sú vonkajšie športové aktivity niečím, čo počas svojho pobytu v Chorvátsku, nesmiete nechať ujsť.


Vyskúšajte si adrenalínové dobrodružstvo pri športových aktivitách počas dovolenky. Užite si splav na kajaku alebo na kanoe po krištáľovo čistých riekach a obdivujte čarovnú a panenskú prírodu Chorvátska. Vyskúšajte morský kajak, objavte nádherné kaňony a jaskyne, preskúmajte pláže a zátoky, ku ktorým sa väčšie člny a lode nemôžu priblížiť. Odporúčame Vám plaviť sa pozdĺž krásnych chorvátskych ostrovov alebo utiecť od civilizácie do lona prírody, prípadne vyskúšať rafting.
Pri turistike horskými masívmi Chorvátska si užite nezabudnuteľné výhľady na morskú krajinu, doprajte svojim zmyslom ticho, kľud a čerstvý vzduch. Ak radi spoznávate a objavujete svet a prírodu na bicykli, čakajú na Vás početné cyklistické trasy a chodníky, ktoré Vám umožnia nezabudnuteľné a jedinečné zážitky. Pre všetkých motocyklových fanúšikov ponúkame špeciálne programy a nezabudnuteľné dobrodružstvo na motorkách.
Doprajte si možnosť spoznať nádherné krajinné scenérie, aké ste určite ešte nevideli. Chorvátsko Vás určite chytí za srdce už po niekoľkých hodinách dobrodružstva.


Šport je ideálnym relaxom pre dušu a telo. Strávte svoju dovolenku v Chorvátsku a doprajte si ideálnu rovnováhu odpočinku a aktivít.

Ukáž viac  Zatvor 

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

eu logo
Hamag Bicro logo

All rights reserved © 2022