Dejiny & Kultúra

HĽADAŤ DESTINÁCIU:

Chorvátsko je známe výnimočným prírodným bohatstvom a krásami, čo ho predurčuje ako ideálnu destináciu na organizáciu Vašej svadby, pracovného stretnutia alebo inej akcie, na ktorú budete dlho spomínať. Ak je Chorvátsko Vaším výberom, kde sa bude odohrávať najbližšia udalosť, dovoľte, aby to Adriagate.com zorganizoval namiesto Vás. Bez ohľadu na to, či plánujete na zámku v regióne Zagorje alebo vo veľkolepom Dubrovníku, medové týždne na jednom z nádherných chorvátskych ostrovoch alebo nejakú inú akciu v malej izolovanej istrijskej dedinke, my sme tu pre Vás, aby ste Vaše nápady zrealizovali.  Bude nám cťou ponúknuť Vám kompletný pobyt, vytvorený len pre Vás, aby Vaša cesta do Chorvátska bola exkluzívna a iná ako ostatné.


Vďaka našim viacdňovým pobytom budete mať príležitosť zoznámiť sa s bohatou chorvátskou históriou a kultúrou. Naplňte svoje dni najmilšími aktivitami, užite si perfektnú kombináciu kultúry, histórie a oddychu. Programy, ktoré Vám ponúkame, sú lahôdkou pre všetkých, ktorí chcú bližšie spoznať chorvátske prírodné a historické dedičstvo. Nakuknite do minulosti a navštívte Diokleciánov palác v Splite, jednu z najznámejších historických pamiatok v Chorvátsku. Objavte s nami čarovný Dubrovník, jeho veľkolepé hradby a veže oblemované modrým Jadranským morom. Preskúmajte s nami vnútrozemie Dalmácie a navštívte miesta, ktoré väčšina ľudí nemá možnosť vidieť.


Zverte nám Vašu dôveru a presvedčte o kvalite našich sIužieb. Splníme všetky Vaše želania a umožníme Vám dovolenku ako zo sna.

Ukáž viac  Zatvor 

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

eu logo
Hamag Bicro logo

All rights reserved © 2023