Chorvátsko zájazdy

HĽADAŤ DESTINÁCIU:

Poznávacie pobyty Chorvátsko

Ak chcete, aby Vaša cesta do Chorvátska bola jedinečná, Adriagate je tým pravým výberom pre Vás. Ponúkame Vám široký výber starostlivo pripravených viacdňových programov, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a aj sen o dokonalej dovolenke.

Dovoľte nám previesť Vás krásami Chorvátska, pridajte sa k nám a poďte s nami na jeden z našich mnohých výletov a objavte miesta, o ktorých sa Vám ani nesnívalo.

Zoznámtesa s Chorvátskom ako s top destináciou dobrodružnejturistiky. Navštívte mnohé chorvátskemestá a ostrovy s rozprávkovou krásou, vinohrady staré niekoľko storočí a pivnice s vynikajúcimi vínami. objavte chute Chorvátska a užívajte si na jednom z našich kulinárskychvýletov alebo sa aspoň nakrátko vráťte do minulosti do miest a obcí, ktoré sú pod ochranou UNESCO.

Využite vedomostí našich profesionálnych sprievodcov, ktorý Vám zabezpečia vysoko kvalitnú dovolenku v Chorvátsku.

Ponúkame Vám široký výber športových a dobrodružných pobytov. Zvlášť sme hrdí na naše luxusné pobyty plánované pre menšie skupiny s dôrazom na najzaujímavejšie a najkrajšie miesta v Chorvátsku.

Akchcete cestovať podľa vlastnej chuti, vypracujeme pre Vás individuálny program na želanie, Stačí nám oznámiť Vaše požiadavky a zvyšok prenechajte nám. Vynasnažíme sa pripraviť pre Vás program podľa Vašich záujmov a želaní. VítameVás v Chorvátsku, v krajine s výnimočnými prírodnými krásami. Budeme robiť všetko, čo je v našich silách, aby Vaša dovolenka bola pre Vás nezabudnuteľným zážitkom.

Ukáž viac  Zatvor 

  Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

  Members of
  Croatian National Tourist Board
  Association of Croatian travel agencies
  Travelife - Sustainability in tourism
  Secure payment HTZ

  eu logo
  Hamag Bicro logo

  All rights reserved © 2024