Získajte zľavu 10% s kódom:

PLATÍ IBA NA REZERVÁCIE UBYTOVANIA.

AGBEE10
Akcia končí:
DEŇ
HODINA
MINÚTA
SEKUNDA

Gastronómia & Enológia

HĽADAŤ DESTINÁCIU:

Spoznajte Chorvátsko prostredníctvom neuveriteľnej chorvátskej gastronómie a enológie. Vyberte si jeden z našich kulinárskych programov a my Vás uvedieme do sveta vynikajúcich pochúťok, ktoré ponúka chorvátska kuchyňa.  Ochutnajte špeciality jednotlivých regiónov starostlivo pripravené podľa tradičných receptov. Nezabudnite degustovať  široký výber jedál a dezertov od stredomorskej dalmátskej a istrijskej kuchyne až po tradičné jedlá kontinentálneho Chorvátska ovplyvneného stredoeurópskou kuchyňou.


Chorvátsko je známe svetoznámymi sortami vína, početnými pivnicami a cennými vinohradmi starými až niekoľko storočí. V našej organizácii ponúkame vínne cesty po najdôležitejších vinárňach v Chorvátsku. Začíname na zelených brehoch Istrie, pokračujeme malebnou Slavóniou a putujeme  smerom k šarmantnej slnečnej Dalmácii.  Ochutnajte najznámejšie vína a spoznajte viac o tradičných technikách pestovania a výroby vína, ktoré praktizujú skúsení chorvátski vinári.


Chorvátsko je najviac hrdé na svoje olivovníky, často nazývanými svätými stromami. Ak hľadáte neobyčajnú, ale aktívnu dovolenku, pridajte sa k nám pri zbere olív, Pomôžete domácim obyvateľom pri oberačke, dobre sa zabavíte, relaxujte na čerstvom vzduchu a vaša snaha bude odmenená kvalitným domácim olivovým olejom.


Zoznámte sa s tým najlepším, čo chorvátska gastronómia a enológia ponúkajú. Pridajte s k nám na našom gastronomickom putovaní a doprajte si nezabudnuteľnú dovolenku.

Ukáž viac  Zatvor 

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

eu logo
Hamag Bicro logo

All rights reserved © 2024